Niestety prokuratorka odkłada przyznanie możliwości poręczenia majątkowego dla Andrzeja. Musimy czekać na jej „widzimisię”. 

Postanowiliśmy jej nie denerwować manifestami, petycjami i innymi naciskami. Jednak jak nie przychyli się do poręczenia lub Andrzej nie wyjdzie po 3 miesiącach szykujemy akcje, tylko musimy mieć odpowiednie zaplecze, które trudno skompletować. Po tej akcji sama przekona się czym jest instytucja pomówienia! Tymczasem niewinny człowiek siedzi bez jawnych dowodów na jego winę. Diler, który go oczernia jest na wolności, opinia publiczna i prasa została bardzo szybko poinformowana o Andrzeja winie, każdy mógł się dowiedzieć za co i dlaczego go zatrzymano co jest ewidentnym sygnałem na to iż nie jest to typowa sprawa bo takich informacji przez telefon ludziom się nie udziela.

Helsińska Fundacja Praw Człowieka nie może zająć się jego sprawą gdyż akta sprawy wciąż krążą między budynkami Instytucji wymiaru „niesprawiedliwości”, trwa to długo, typowe dla spraw ambicjonalnych, politycznych. Być może jest to areszt wydobywczy, który polega na tym,że Andrzej będzie siedział dopóki nie podpisze papierów świadczących o jego winie. Śledztwo toczy się dalej mimo iż żaden dochodzeniowiec ani prokuratorka już nic z tym nie robią. Teraz jest przeciąganie i próba złamania towarzystwa WK i Prezesa. Jak to się nie uda to pewnie będą preparować dowody na nas wszystkich! Czy my nie żyjemy w Państwie policyjnym? Sprawdźcie człowieka, który budował A4 i postawił się władzy! Siedzi w więzieniu za jazdę po pijanemu samochodem mimo iż dowody(nagranie z kamer) jasno wskazują na to iż siedział na miejscu pasażera. Teraz sprawa się wyjaśnia… miesiącami Najważniejsze, że gość ma zamknięte usta bo siedzi w areszcie. Rzućcie okiem na sprawy ludzi, którzy uczestniczyli na kongresie Niepokonanych (http://niepokonani2012.pl/) i odpowiedzcie sobie sami czy my nie żyjemy w Państwie Policyjnym?

SiouYO

 

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content