Kanaba Fest to coroczne targi konopne w Polsce, organizowane w różnych miastach. W ramach targów prezentowane są różnego rodzaju produkty związane z konopiami, takie jak kosmetyki, produkty spożywcze, oleje, nasiona odmian, a także narzędzia do uprawy konopi. Targi to także okazja do spotkania się z ekspertami z dziedziny uprawy, przemysłu, medycyny i prawa związanego z konopiami, a także do uczestnictwa w różnego rodzaju warsztatach i prezentacjach.

W tym roku targi Kanaba Fest odbędą się w Katowicach 6-7 maja i zapowiadają się bardzo interesująco. Workshopy z produkcji papieru metoda chałupniczą, budowy cegły konopnej, gotowania na konopiach. W ramach workshopów odbędą się także pokazy skręcania jointów oraz obsługi waporyzatorów. Organizatorzy planują też wystawę tematycznych obrazów malowanych na płótnie.

Strefa Edukacyjna, która dostępna jest dla odwiedzających za darmo, pozwoli na zgłębienie wiedzy na temat zastosowań konopi w różnych dziedzinach, a także na omówienie kwestii prawnych związanych z tą rośliną. W tym roku harmonogram strefy prezentuje się niezwykle ciekawie.

Harmonogram wykładów Strefy Edukacyjnej oraz Workshopów możecie sprawdzić TUTAJ

Targi konopne Kanaba Fest odwiedza ponad 7000 osób i z roku na rok liczba ta rośnie, a powierzchnia wystawiennicza w tej edycji zajmuje aż 4,5 tys. m2.

Na targach Kanaba Fest zostanie także zorganizowana Strefa Food z food truckami oferującymi przysmaki przygotowane na bazie konopi. Będzie to okazja dla zwiedzających do spróbowania różnorodnych potraw i dań kuchni związanych z konopiami. Poza tym, na targach pojawią się także Strefa Beauty i Strefa Med, w których będzie można skorzystać z usług związanych z konopiami, takich jak zabiegi kosmetyczne czy konsultacje medyczne.

Godziny otwarcia targów:

 • Sobota: 11:00-19:00
 • Niedziela: 11:00-18:00

Jeśli jesteście zainteresowani Państwo wzięciem udziału jako wystawca lub sponsor zapraszamy do sprawdzenia OFERTY.

Bilety wstępu dla odwiedzających można kupić TUTAJ

Strona internetowa

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content