W  Polsce trwa inicjatywa społeczna zbiórka 100.000 podpisów pod projektem ustawy dotyczącej wprowadzenia leczenia medyczną marihuaną w Polsce.
Pomóżmy potrzebującym w naszym kraju, dla których ta roślina jest często jedyną drogą do lepszego zdrowia i życia i oddajmy swój podpis również w Holandii!
Liczy się każdy podpis dlatego wzywamy do integracji na emigracji! Podajemy wam INSTRUKCJE JAK ODDAWAĆ PODPISY oraz trzy sposoby aby oddać swój głos w Holandii oraz wesprzeć inicjatywę. 
1. ZBIERZ PODPISY OSOBIŚCIE:

Link do formularza do zbierania podpisów znajdziesz tutaj: FORMULARZ . Wystarczy go wydrukować oraz zapoznać się z prostymi zasadami zbierania podpisów pod tym linkiem: INFORMACJE O ZBIERANIU PODPISÓW (naciśnij – instrukcja do zbierania podpisów) i zebrać podpisy znajomych, rodziny oraz swój własny. Każdy podpis się liczy dlatego jeśli ma widnieć tam nawet tylko jeden podpis to wiedz, że czekamy na taką kartę!

Zebrane podpisy możecie:

 • Do 20.11.2016r. przynosić lub wysłać do Polskiego Street Szopu w Rotterdamie pod adresem Katendrechtse Lagedijk 363A (http://polskistreetszop.nl)
 • Przekazać naszym aktywistom 12 listopada podczas imprezy Amsterdam.pl Hip Hop Festival 2016
 •  Wysłać na poniższy adres w Polsce:

 

Fundacja KROK PO KROKU
ul. 3 Maja 2a
piętro I 55-200 Oława
tel. +48 (71) 733 68 77

z dopiskiem – PODPISY

2. PODPISZ SIĘ PODCZAS AMSTERDAM.PL HIP HOP FESTIVAL 2016
Na imprezie będą aktywiści Wolnych Konopi, których na pewno poznacie (w koszulkach Wolnych Konopi, przy stoisku do zbierania podpisów). Będą przy sobie mieli karty na podpisy oraz długopisy gotowi zebrać wasze nazwiska i pesele pod tą zacną inicjatywą.
http://www.facebook.com/events/114414268999796/?ti=cl
3. PODPISZ SIĘ W POLSKIM STREET SZOPIE W AMSTERDAMIE
Pod adresem: Katendrechtse Lagedijk, 363a, 3083GH, Rotterdam znajduje się zaprzyjaźniony skateshop, który wspiera naszą akcje i czeka na osoby, które chcą się podpisać. http://www.facebook.com/polskistreetszopnl/

 

Pamiętaj twoje dane są bezpieczne. Trafią bezpośrednio do Marszałka Sejmu, a za ich bezpieczeństwo odpowiedzialna jest Fundacja ze statusem „Organizacji Pożytku Publicznego”. Możesz wpisać adres zamieszkania w Holandii.

Jeśli dla kogoś te opcje to za mało a jest w stanie zebrać kilka podpisów możemy spróbować odebrać je w inny sposób. Prosimy o kontakt pod adresem email: info@konopielecza.pl

 

Pamiętaj, że ty lub ktoś z twojej rodziny również możecie zachorować! Pomóż nam! Zaktywizuj się! Niewiele potrzeba aby przyłożyć się do wspólnej sprawy! Bez ciebie to się nie uda!

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content