Ignorancja jest szkodliwa i groźna, zwłaszcza kiedy ignorantem jest polityk mający dostęp do mediów.
Głoszenie niekompetentnych bzdur w autorytecie władzy ( nawet utraconej) powinno być zabronione prawem!
Polityk ( nawet upadły ) nie powinien głosić herezji, nie powinien być nieprzygotowany, nie powinien jawnie szkodzić społeczeństwu!

Poniżej zacytuję kilka „mondrości” polityka Sławomira Neumanna- które je wygłosił wczoraj na antenie radia TOK FM

Cytaty Neumann TOK FM 11 kwietnia 2016 7:40Wywiad prowadziła redaktor Dominika Wielowieyska
1 ) S.N.: Nie, nie zmieniłem (zdania na temat medycznej marihuany), jeżeli dzisiaj medyczna marihuana jest dostępna, a jest w formie leków z marihuaną, to można ją przepisywać. Ja nie rozumiem takiego myślenia, przypiszemy marihuanę jak morfinę. Rozumiem, że przepiszemy skręta zamiast morfiny? To jest trochę naiwne myślenie.2 ) S.N.: Badania prowadzone we Francji nad nowym lekiem z marihuaną doprowadziły do śmierci kilku pacjentów. To naprawdę nie jest zabawa. Każdy lek musi być bezpiecznie podany.3) S.N.: Leki na bazie marihuany są podawane w Polsce, jest procedura. Wiem, że są osoby, które chcą ją rozszczelnić. Te leki, które istnieją są dostępne w Polsce. Ja wiem o czym mówię, ja naprawdę wiem. Leki z marihuaną są w Polsce dostępne.
4 ) S.N.: Jeżeli ktoś myśli, że marihuana w suszu, albo marihuana w kompocie, marihuana w oleju jest dostępna gdziekolwiek na świecie jako lekarstwo, to mówię, że nie jest. Nie oszukujmy siebie nawzajem. Mówmy prawdę, tak jak jest.

Pozwoli pan, panie pośle,że się odniosę do pana „mondrości” i uświadomię pana jak jest – bo pan żyje chyba w innym niż my kraju….
1) nie odniosę się do pana zmiany czy też nie zmiany pana zdania ale…. uprzejmie Pana informuję, że medyczna marihuana NIE jest ogólnie dostępna dla polskich pacjentów. Głosi pan niezmiennie od ponad roku pogląd jakoby było tak różowo podczas, gdy aby zdobyć możliwość leczenia medyczna marihuana trzeba się przebić przez trójstopniowy proces…- po pierwsze trzeba znaleźć lekarza, który w ogóle podejmie się terapii konopiami – to w dniu dzisiejszym graniczy z cudem ponieważ w całym naszym Pięknym kraju znajdzie pan zaledwie kilu lekarzy posiadających chęć, wolę i kompetencje pozwalające na taką terapię.- po drugie musimy zabiegać o przychylność urzędnika, który piastuje funkcję konsultanta krajowego czy wojewódzkiego…niestety często konsultant tej zgody nie wyraża- po trzecie ( to najłatwiejsze ) musimy zdobyć pozwolenie Ministerstwa Zdrowia.- po czwarte pacjent,któremu nawet się udało przebrnąć przez ta nieludzką procedurę i nadal żyje musi zaczekać od 6 do 12 tygodni na sprowadzenie leku z Holandii!!
Jeśli pan w swojej łaskawości nazywa to dostępnością to ja panu gratuluje poczucia humoru i totalnej niekompetencji!
Po za tym….nie panie polityku, nie przepiszemy skręta tylko surowiec farmaceutyczny lub olej CBD, który na całym świecie ( nawet w Polsce) jest legalny.
2) Po raz kolejny wykazuje się pan nie tylko niekompetencją i złą wolą ale świadomie wprowadza pan zamęt szerząc nieprawdziwe informacje ( to chyba karalne? )
otóż w ślad a doniesieniami o nieudanych badaniach klinicznych z udziałem kannabinoidów poszla informacja dementująca te rewelacja i francuski Minister Zdrowia zdementował te wieści potwierdzjać, że w tym leku nie występowała marihuana
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Smierc-mozgowa-uczestnika-testu-Minister-lek-nie-zawieral-konopi-indyjskich,wid,18105798,wiadomosc.html?ticaid=116d1c
natomiast choćby na tej stronie znajdzie pan wiele dowodów na to, że konopie są bezpieczne!
konopielecza.pl
Po za tym, zwracam panu uwagę na taki drobny szczegół jak legalizacja medycznych konopi w wielu państwach na świecie – rozumiem, że podważa pan kompetencje urzędników, polityków, medyków i dizałączy z Kanady, Izralea, Niemiec, Czech, Holandii, Urugwaju, Meksyku, Hiszpanii, Portugalii, 24 stanów USA??Pozwoli pan, że zapytam, kto panu dał legitymację do tego aby podważać ich kompetencje?

3) Zapewniem pana i ja i mogą zapewnić tysiące pacjentów, że NIE WIE PAN O CZYM MÓWI! opisałam to w punkcie 1 )
3)Znowu i ciągle powtórzę panu, że NIE WIE pan o czym mówi. Oleje CBD jak i wiele innych przetworów są dostępne w wielu państwach w Europie i na świecie. Wyjątek stanowi jedynie olej RSO – ale i od tej reguły wyjatkiem jest Kanada.
Zachęcam pana do merytorycznej i rzeczowej rozmowy na temat FAKTÓW a pana opinie pozostawmy do pana osobistej dyspozycji. Na pana opinię nie mam wpływu ale pana publiczne wypowiedzi maja realny wpływ na ludzi, którzy dzisiaj ratując się przed śmiertelnymi chorobami narażają się na konflikt z przestarzałym i nieludzkim prawem walcząc o szansę na życie!
Zachęcam pana do spotkania się ze mną, z innymi rodzicami, z pacjentami i z lekarzami…. wtedy patrząc nam prosto w oczy niech pan spróbuje głosić swoje przekonania.
Z wyrazami…..
Dorota Gudaniecmatka dziecka, któ®e dzięki marihuanie ma 6 napadów w miesiącu zamiest kilkuset dziennie!!!

      

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content