Już po raz drugi odbędą się międzynarodowe targi konopi w Republice Czeskiej w Pradze  W dniach 25-27.11.2011r. Po sukcesie w zeszłym roku chcielibyśmy zaprosić nie tylko wszystkich fanów konopi, ale także ludzi nieoświeconych w tym temacie, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o tej roślinie.

Również w tym roku gro wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi w sześciu głównych kategoriach: Zasoby naturalne, Rozwój, Akcesoria, Sztuka, Media, InstytucjeCannafestjest najlepszym sposobem dla firm z tej dziedziny aby zaprezentować swoją ofertę w celu wzmocnienia pozycji na rynku, rozwijania kontaktów z klientami, kontrahentami, amatorami konopi, profesjonalistami ale również, Cannafest organizowany jest po to aby ludzie z dawnego „bloku wschodniego” tj. jak Polska, Słowacja, Ukraina i innychy Państw mogli dotrzeć i zobaczyć jak wygląda rynek konopi na Świecie. Cannafest reklamowany jest w ponad dziesięciu krajach w celu przyciągnięcia jak największej liczby specjalistów i odwiedzających. Posiada bardzo bogaty i profesjonalny program dla wszystkich, którzy chcieliby uaktualnić wiedzę na temat uprawy, wykorzystywania konopi do celów medycznych lub na przykład przy użyciu konopi jako materiału budowlanego. Zwiedzający mogą także uczestniczyć w wielu różnych konkursach lub oglądać projekcje niektórych filmów o konopiach, mogą brać udział w warsztatach lub koncertach. Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o przygotowaniach do Cannafestu, wystarczy zarejestrować się na newsletterze lub dołączyć do społeczności Facebook Cannafest. Cieszymy i do zobaczenia w listopadzie w Pradze!

STRONA WWW FESTIWALU

Ekipa Cannafest !

film by CKMAGAZIN

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content