Wiele pracy ale jeszcze więcej zaangażowania i dobrej woli wielu osób wymagało i nadal wymaga zorganizowanie II Seminarium „Cannabis Leczy”
To niesamowite, ile osób na najwyższych stanowiskach się angażuje w ten projekt. Pragnę chociaż tą drogą serdecznie podziękować za pomoc i olbrzymią odwagę cywilną pani wice marszałkini Sejmu RP Wandzie Nowickiej.

To właśnie dzięki pani Nowickiej i Jej darze przekonywania zgodę na organizację w gmachu Sejmu i to w sali kolumnowej wyraził marszałek Radosław Sikorski.. Nie mam pojęcia jak to się robi, nie mam pojęcia co zaszło ale jestem szczęśliwa, że nasza sprawa sięga aż TAKICH salonów.

W seminarium swój udział już potwierdziło wielu wybitnych naukowców i naprawdę wybitne osobowości! Rick Simpson… na żywo lub na skypie…ale z nami!
profesor Vetulani, dr Marek Balicki, dr Marek Bachański… to tylko nieliczne nazwiska z plejady znakomitości!
Za kilka dosłownie dni ogłosimy agendę – czekamy na potwierdzenia 🙂

Pracujemy nad zaproszeniem ministra zdrowia z Czech – aby wymienił sie doświadczeniami z naszym ministrem zdrowia Bartoszem Arułkowiczem…

Ach… jestem tak bardzo ale tak bardzo podbudowana tym co się dzieje! jednocześnie mam strasznie wysoki poziom irytacji z powodu dwóch wyroków skazujących wobec pacjentów medycznej marihuany!
Moim marzeniem jest aby nikt więcej w naszym kraju nie musiał być przestępca z powodu dążenia do zdrowia i ratowania życia!

Na koniec… dzisiaj moje serce prawie wyskoczyło z piersi kiedy to Max powiedział ( i to kilka razy ) MAAA…. to kolejny , milowy krok w jego rozwoju… nowy dźwięk, nowa sylaba…

Może już niedługo usłyszę z Misiowych ust Mama?……

do zobaczenia w Sejmie :

      

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content