Witam,
Jestem mamą Ignasia (3lata) chorego na padaczkę, jak się szybko okazało padaczkę lekooporną. Kilka miesięcy spędziliśmy w różnych szpitalach, Ignacy przyjmował ( i przyjmuje) stertę różnych leków, miał terapię sterydami, immunoglobulinami przeszedł piekło a i tak napadów do tej pory nie udało się opanować. Lekarze rozkładają ręce.. Ignacy był zdrowym, dobrze rozwijającym się dzieckiem w wieku 2,5roku zachorował ;( obecne przez leki przeciwpadaczkowe nabawił się niedoczynności tarczycy, zapalenia jelita, jadłowstrętu (efektu uboczne leków). Lekarze nie wiedzą jak mu pomóc, jedyną osobą, która chciała nam pomóc był dr. Bachański. Byliśmy w klinice neurologicznej w CZD doktor wprowadził nam dietę ketogenną. Niestety zły stan układu trawiennego Ignasia odrzucił dietę ;( Doktor zawsze poświęcał nam dużo czasu, nigdy nie odprawiał z kwitkiem. Mimo swojej trudnej sytuacji, zawsze odbierał telefony i służył pomocą.
Próbowałam rozmawiać z dyrekcją CZD, od dr Jóźwiak słyszałam tylko, że dr nie dopełnił jakichś formalności (było to w kwietniu 2015). Pisałam maile do dyrekcji, dzwoniłam dowiedzieć się o prowadzonych terapiach, zawsze nam proponowano sativex – który nie jest lekiem na padaczkę.
35lat temu CZD uratowało życie mojej siostrze (miała skomplikowane operacje na serce). Wierzyłam, że i tym razem CZD pomoże mojej rodzinie i uratuje mojego syna z paszczy tej okrutnej, podstępnej choroby..jakże się myliłam..
Jestem za zdymisjonowaniem dyrekcji szpitala, która nie służy pacjentom, nie spełnia swojej podstawowej funkcji patrząc na swoje finansowe interesy. Zgadzam się na wykorzystanie historii mojego synka, wszędzie tam gdzie może to pomóc dr Bachańskiemu jedynemu lekarzowi, który nie zostawia swoich pacjentów na pastwę losu, mimo problemów jakie na Niego z tego powodu spadają. To jest chore! takie sytuacje trzeba leczyć!!
Pozdrawiam,Agata Wójcik-Zimnochtel do uzyskania u mnie ( przyp. Dorota Gudaniec )
ps. tylko ktoś kogo dziecko choruje na tak ciężką chorobę może zrozumieć bezradność rodziców..a pozbawianie lekarza możliwości pomagania ciężko chorym dzieciom powinno być karane!!!

         

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content