Kochani!!

Po bólach i przebojach po zmianach terminu, miejsca i po wielu perypetiach udało się !!

Konferencja będzie bardzo ważnym aby nie rzec milowym krokiem w naszej drodze ku legalizacji.

Udział w konferencji zapowiedziały naprawdę liczące się w naszym kraju osoby. Będzie były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski, wiceminister Pracy i Polityki Społecznej Jarosław Duda, minister Zdrowia Bartosz Arułkowicz – to tylko te najgłośniejsze nazwiska ze świata polityki…będę pewnie i inni.

Ze świata nauki – co dla mnie najważniejsze – będzie można wysłuchać stanowiska profesora Jerzego Vetulani, profesora Osiatyńskiego, profesor Moniki Płatek oraz dr Davida Casarreta ale największą gwiazdą nauki będzie sam Pan profesor Raphael Mechoulam z Uniwersytecie w Jerozolimie.

Praktyków też nie zabraknie… dr Marek Bachański – nasz doktor bohater! dr Dorota Szatkowska Rogowska, dr Jerzy Jarosz, dr marek Balicki, Bożydar Radosic ze Słowenii oraz praktycy z Czech i Francji… W tym dniu najważniejsze jednak będą świadectwa samych pacjentów – żywe przykłady ludzi leczących się konopiami.

Konopie Leczą ! to fakt niezaprzeczalny i niepodważalny !

Konferencja ma za zadanie zmniejszyć lęki przed „narkotykami” ma za zadanie pokazać ludziom, którzy w naszym kraju decydują o losie rodaków, że w końcu nadszedł czas na uregulowanie kwestii prawnych rośliny która dysponuje bogactwem terapeutycznym i bardzo często stanowi jedyne światełko nadziei w schorzeniach przy których akademicka medycyna rozkłada ręce….

Epilepsja, SM, choroba Leśniowskiego Crona, rak… choroby demencyjne, choroby autoimmonologiczne, depresje… To tylko niektóre z którymi konopie potrafią sobie poradzić…

Czas aby pacjenci mieli wybór sposobu leczenia i aby mieli nadzieje na zdrowie.
Czas odczarować konopie dawno temu przeklęte jako TYLKO narkotyk.
Czas na zmiany w prawie i w mentalności.

Każdy komu na sercu leży nolmalizacja, legalizacja i dobro zwykłego człowieka ma szanse znaleźć się 22-23 czerwca w miejscu gdzie nastąpią historyczne zmiany.

Aby wziąć udział w konferencji należy dokonać rezerwacji korzystając z poniższego linku :

https://docs.google.com/forms/d/1t0dQmvF4ZpG8EuY7jV5S_9SbtiqZjNAO2RU1RBPRfa4/viewform

Do zobaczenia!!!

      

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2020  -  Made on blunt. -  underground.  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account