Drodzy rodacy!

Witamy w innej epoce, średniowiecznym Państwie tortur. My, użytkownicy marihuany, mężczyźni i kobiety, tkwimy tu, odkąd wprowadzono prohibicję, czyli od 1998 roku. Od tego czasu ustawa zebrała żniwo, w postaci miliona ofiar, niestety wśród nich również tych śmiertelnych. Przeciw zwykłym obywatelkom i obywatelom, którzy nie są w żadnym wypadku groźni dla Państwa, czy społeczeństwa, rzucono zastępy policyjne, tworząc przeciw nam specjalne jednostki operacyjne. Jeszcze do kilku lat wstecz byliśmy na komisariatach traktowani równo z najgorszymi przestępcami, bez nawet odrobiny zrozumienia. Wreszcie po tylu latach, kiedy społeczeństwo pojęło, że niszczenie życia, głównie młodym ludziom nie ma sensu, staliśmy się zwykłą statystyką. Zostaliśmy łatwym i bezpiecznym celem do nabijania komendantom punktów u przełożonych.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii wbrew temu, co ustalił Trybunał Konstytucyjny, jest niezgodna z konstytucją, godzi w podstawowe prawa człowieka, powodując ludzkie tragedie, włącznie z utratą życia. Stworzenie jej zostało powierzone fanatykowi religijnemu Marianowi Piłce, który nie posiadał żadnej wiedzy ani kompetencji w tym zakresie. Ten całkowicie pozbawiony empatii człowiek stwierdził, że ustawa ta nie tylko ma ograniczyć narkomanię, ale jest również po to, aby bronić chrześcijańskiej tradycji, w której nie ma miejsca na narkotyki. Ten akt legislacyjny jest jednym z największych obowiązujących w Polsce bubli prawnych, przynoszącym tylko i wyłącznie szkody społeczeństwu.

Tak jak z pacjentów i użytkowników marihuany zrobiono przestępców, tak teraz Kaczyński wespół z kościołem katolickim, robi to samo z protestującymi kobietami. Rozumiemy Was w pełni, utożsamiamy się z Waszym bólem i łączymy w walce o godność. Nas również prześladują bojówki narodowo-radykalne, dlatego będziemy z Wami w piątek na ogólnopolskim strajku. I wiecie co ? Wy już wygrałyście! Zadałyście cios, po którym ta władza już się nie podniesie, ale to od was zależeć będzie, jaka przyjdzie następna!

UWAGA!

Idziemy z Kobietami, z naszymi aktywistkami, partnerkami i matkami, a nie z barwami politycznymi! Nie interesuje nas lewica lub prawica. Nie utożsamiamy się z żadną opcją polityczną! Wszystkie partie polityczne ponoszą odpowiedzialność za wyrządzone wobec nas krzywdy. Nie jesteśmy przeciwko religii. My jesteśmy ponad tym, bo ofiary represji nie mają barw politycznych, a wśród nich są ludzie wierzący i niewierzący. Nie jesteśmy wulgarni! Idziemy przeciw szaleństwu, jakie gotuje nam układ kościelno-polityczny! Idziemy po nowoczesną Polskę, w której to Polacy decydują o tym, jak ma wyglądać życie w ich kraju! Idziemy po niezależność! Idziemy w XXI wiek!


Wolne Kobiety, Wolne Konopie!

Wolność dla Konopi, Kobiety dla wolności!

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content