Amerykańska firma Dixie Elixirs rozpoczęła produkcję gazowanych napojów zawierających kanabinoidy – związki aktywne marihuany. Drinki są reklamowane jako alternatywa dla palenia medycznej marihuany. Dostępne są w siedmiu różnych smakach: dwóch rodzajów lemoniady, słodkiej herbaty, truskawkowym, pomarańczowym, grejpfrutowym i korzennego piwa. Istnieje też dwusmakowa wersja skoncentrowanego napoju w małych buteleczkach. Firma reklamuje swój produkt jako bardzo smaczny i silnie działający, produkowany z konopi uprawianych na zboczach gór Kolorado.

Nagazowanie dwutlenkiem węgla ma powodować szybsze wchłanianie aktywnych substancji… Napoje mogą kupić tylko osoby, które mają lekarską receptę zezwalającą na kupno terapeutycznych środków opartych na marihuanie. W USA taka możliwość istnieje w 14 stanach, a liczba pacjentów korzystających z takich leków szacowana jest na pół miliona. Istnieje więc szansa, że konopne drinki znajdą się w lodówkach sklepów obok coca-coli. Może to się stać już w listopadzie po referendum w Kalifornii.

źródła: http://dixieelixirs.com/

http://www.newsweek.pl/

Tags:
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content