Po raz kolejny potwierdził się fakt, że marihuana wyciąga ludzi z nałogu alkoholowego, lekomanii i twardych narkotyków.

Według raportu z badań na grupie 350 użytkowników medycznej marihuany, jej obecność w ich życiu pozwoliła 40 proc. z nich uciec od pijaństwa, 66 proc. od nadużywania leków, a co czwartemu od twardych narkotyków – Badania przeprowadzono na kalifornijskim uniwersytecie w Berkeley. Autorzy eksperymentu stwierdzili, że kuracja z marihuany może wyciągać z alkoholizmu nawet największych pijaków.

Palenie marihuany wywołuje mniej negatywnych skutków ubocznych, ale nie jest jeszcze tak powszechnie akceptowane jak picie alkoholu – zauważają autorzy raportu.

Dwóch na trzech badanych czuje, że skutki uboczne palenia są łagodniejsze niż przy łykaniu leków czy piciu alkoholu. Jeden na trzech zdecydował się na trawkę, ponieważ mniej uzależnia, a 60 procent uznało, że marihuana poprawia jakość ich życia i redukuje dolegliwości związane z chorobami.

źródło:
http://www.physorg.com/

Tags:
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Skip to content