Ron Paul to polityk z najbardziej konserwatywnego stanu USA, Teksasu. Jest on członkiem partii republikańskiej, a dokładniej reprezentuje on wyborców o poglądach libertariańskich. Wspólnie z Barneyem Frankiem z Partii Demokratycznej przygotowali oni ustawę, która zakłada legalizację marihuany, dekryminalizację jej posiadania oraz palenia.

Barney Frank wypowiedział się uzasadniając zgłoszony wspólnie projekt ustawy: – Stawianie kryminalnych zarzutów dorosłym ludziom, którzy zdecydowali się zapalić marihuanę jest marnotrawstwem pracy organów prawa i naruszeniem osobistej wolność. Nie popieram promowania palenia marihuany, ani picia alkoholu czy palenia tytoniu, ale nie uważam, aby prohibicja była dobrym środkiem politycznym.

Jeżeli w USA podejście do konopi zostanie ostatecznie zmienione kwestią czasu będzie kiedy reszta krajów świata pójdzie tą drogą. Oczywiście z wyjątkiem Polski, ponieważ jak wiemy Donald Tusk nie zgodzi się na legalizację, przynajmniej dopóki jest premierem. Chyba, że nie będzie.

Źródło: http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/ron_paul_promuje_ustawe_legalizujaca_marihuane/43191

Tags:
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2020  -  Made on blunt. -  underground.  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account