Ron Paul to polityk z najbardziej konserwatywnego stanu USA, Teksasu. Jest on członkiem partii republikańskiej, a dokładniej reprezentuje on wyborców o poglądach libertariańskich. Wspólnie z Barneyem Frankiem z Partii Demokratycznej przygotowali oni ustawę, która zakłada legalizację marihuany, dekryminalizację jej posiadania oraz palenia.

Barney Frank wypowiedział się uzasadniając zgłoszony wspólnie projekt ustawy: – Stawianie kryminalnych zarzutów dorosłym ludziom, którzy zdecydowali się zapalić marihuanę jest marnotrawstwem pracy organów prawa i naruszeniem osobistej wolność. Nie popieram promowania palenia marihuany, ani picia alkoholu czy palenia tytoniu, ale nie uważam, aby prohibicja była dobrym środkiem politycznym.

Jeżeli w USA podejście do konopi zostanie ostatecznie zmienione kwestią czasu będzie kiedy reszta krajów świata pójdzie tą drogą. Oczywiście z wyjątkiem Polski, ponieważ jak wiemy Donald Tusk nie zgodzi się na legalizację, przynajmniej dopóki jest premierem. Chyba, że nie będzie.

Źródło: http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/ron_paul_promuje_ustawe_legalizujaca_marihuane/43191

Tags:
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content