Nazywam się Alysa Erwin. Jestem zwyczajną, Amerykańską nastolatką. Mieszkam w Petosky, Michigan. Kocham swoją rodzinę. Ukończyłam kurs prawa jazdy. Kocham muzykę. Kocham moich przyjaciół… i pokonałam raka mózgu. Tak. Dobrze widzisz. Przezwyciężyłam raka mózgu. Jestem tutaj, aby podzielić się moją historią ze światem. Rodzina wspierała mnie gdy przechodziłam przez wszystkie męki. Rozumiem przez co przechodzą ludzie, gdy dowiadują się o swoim nowotworze. Ja byłam przerażona. Czasami traciłam nadzieję. Nadzieja jednak istnieje, nawet wtedy, kiedy uważasz, że jest inaczej. Jestem żywym dowodem na to, że to, co pragnę Wam przedstawić, to stu procentowa prawda, a na dowód tego wszystkiego mam medyczne zapisy z uniwersytetu Medycznego Centrum Michigan.

Jako leku użyłam oleju ekstrahowanego z konopi. Wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale zapewniam Was, że to szczera prawda. Chcę, aby inni chorzy na raka wiedzieli o możliwości takiego leczenia, które Rick Simpson odkrył w 2004 roku.

Proszę, podziel się moją historią ze swoją rodziną i znajomymi. To może uratować życie kogoś, kogo bardzo kochasz.

Dzięki za poświęcenie chwili czasu!

Alysa Erwin

ŹRÓDŁO: ALYSA ERWIN

Tłuamczył dla Wolnych Konopi: Pablo Duży

Tags:
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content