Zapraszamy w sobotę 2.06. na manifestacje organizowane przez Wolne Konopie. W Olsztynie, Krakowie i Zielonej Górze aktywiści przejdą głównymi ulicami i pokażą, że nie zgadzają się z obecnie toczącą się wojną Państwa z własnym obywatelem! Ten, kto nie był w Warszawie, ma okazję wesprzeć nas u siebie w mieście! Musicie przyjść licznie, pokażmy, że fajka pokoju łączy ludzi. Pokażmy, że nasze marsze to jedyne tak spokojne i przyjazne pochody! Ubierzcie się kolorowo i przybywajcie manifestować!
Olsztyn: 15:00-18:00, Hala Urania
Kraków: 17:00, ul. Reymonta (parking przy stadionie Wisły)
Zielona Góra: 15:00-18:00, plac obok Ratusza
- Czysta fikcja i odbijanie piłeczki. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami? - 23 czerwca 2026
- Jak zgłosić uprawę konopi do KOWR? Instrukcja krok po kroku [Stan na 2026 rok] - 9 czerwca 2026
- My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk - 9 czerwca 2026









