Represje państwa Tuska wobec działaczy opozycyjnych nie słabną. Dzisiaj o 6:45, po raz kolejny w tym roku do mieszkania Andrzeja Dołeckiego wkroczyła policja z wydziału antynarkotykowego KSP i dokonała zatrzymania. Policjanci nie zainteresowali się leżącą na stole marihuaną, a jedynie zabrali Andrzeja bez postawienia mu jakichkolwiek zarzutów.

Władza najwyraźniej panicznie boi się opozycji. Niezależnie od represji wobec organizatorów marszu antyACTA nie słabną działania, mające na celu osłabienie działaczy Wolnych Konopi.

Dzisiaj rano, w dniu zaplanowanego przez, współpracujący z Wolnymi Konopiami Ruch Palikota kongresu, został zatrzmany prezes w/w organizacji – Andrzej Dołecki.

Sprawa jest bardzo symboliczna, bo jak wiadomo na tym kongresie, Wolne Konopie miały się porozumieć z Ruchem Palikota w sprawie dalszych działań prolegalizacyjnych.

Elitarna jednostka antynarkotykowa Komendy Stołecznej Policji, zamiast świętować dzień pracy, lub grillowac na działce, została wysłana do realizowania działań politycznych tj.utrudniania funkcjonowania legalnie funkcjonującej opozycji.

Obecnie Andrzej przebywa prawdopodobnie w KSP na Mostowskich.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Skip to content