Represje państwa Tuska wobec działaczy opozycyjnych nie słabną. Dzisiaj o 6:45, po raz kolejny w tym roku do mieszkania Andrzeja Dołeckiego wkroczyła policja z wydziału antynarkotykowego KSP i dokonała zatrzymania. Policjanci nie zainteresowali się leżącą na stole marihuaną, a jedynie zabrali Andrzeja bez postawienia mu jakichkolwiek zarzutów.

Władza najwyraźniej panicznie boi się opozycji. Niezależnie od represji wobec organizatorów marszu antyACTA nie słabną działania, mające na celu osłabienie działaczy Wolnych Konopi.

Dzisiaj rano, w dniu zaplanowanego przez, współpracujący z Wolnymi Konopiami Ruch Palikota kongresu, został zatrzmany prezes w/w organizacji – Andrzej Dołecki.

Sprawa jest bardzo symboliczna, bo jak wiadomo na tym kongresie, Wolne Konopie miały się porozumieć z Ruchem Palikota w sprawie dalszych działań prolegalizacyjnych.

Elitarna jednostka antynarkotykowa Komendy Stołecznej Policji, zamiast świętować dzień pracy, lub grillowac na działce, została wysłana do realizowania działań politycznych tj.utrudniania funkcjonowania legalnie funkcjonującej opozycji.

Obecnie Andrzej przebywa prawdopodobnie w KSP na Mostowskich.

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content