W sobotę 25 stycznia 2014, Georg Wurth, szef największej organizacji „Wolne Konopie” w Niemczech (DHV) wygrał w programie (http://www.millionaerswahl.de) „wygraj demokratycznie milion Euro”, na reklamę i prace stowarzyszenia DHV.

Planuje on zrobić pierwszy spot w telewizji, który prezentuje lobby wolnych konopi i przedstawia prace i ważność zmian podejścia do sprawy. Dodatkowo planuje walczyć w imieniu pacjentów, którzy potrzebują konopi w celach medycznych, a ubezpieczenie zdrowotne nie płaci za te leki. Podejście do glosowania nie było łatwe. Glosowało się w 7 kandydatów i od początku gry było tysiące ochotników, do głównego glosowania doszło 41 kandydatów i grup, które występowały w telewizji.

Prezentacja DHV (http://youtu.be/FBeTfNEaIXY) była dobrze zaplanowana i przyjęta. Było wiele głosów buntu, dlaczego się daje platformę dla narkotyków w telewizji, ale zadecydowało demokratyczne glosowanie. Głosy telefoniczne, SMS, i głos publiki w sali zdecydowały o ponownym

Georg Wurth

Georg Wurth

 zwycięstwie w wielu podejściach!

Georg Wurth wyjaśnia :

„Musimy porozmawiać o konopi i do tego chcę użyć wygranego miliona. Polityka musi się wziąć udział w tej debacie. W Kolorado marihuana jest teraz całkowicie legalna. W USA, w stanie Waszyngton i w Urugwaju zmienili tez prawo i otworzyli rynek konopi. To pokazuje, że inna polityka dot. marihuany jest możliwa! Nie chodzi o banalizację konopi , ale alternatywę dla zakazu. Zakaz konopi nie działa, jest niebezpieczny i kosztuje miliardy – chcemy zastąpić istniejący czarny rynek przez rynek regulowany, co chroni młodzież i dorosłych konsumentów . A jest ich wielu. Dzisiaj młodzieży jest łatwiej kupić konopie niż alkohol, i to musi się zmienić.  Z wygranymi pieniędzmi, będziemy wspierać ten cel . Będziemy reklamować zmiany dot. konopi w telewizji i pokazywać problemy publiczne związane z tutejszą polityką. Trzeba zainicjować dialog na temat tego, czy ma to sens , aby policja ścigała ludzi tylko dlatego, że zdecydowali się na konopie zamiast alkoholu. Chcemy także wspierać chorych ludzi w walce o ich prawa do konopi w medycynie . Chcielibyśmy, aby miliony ludzi, którzy spożywają marihuanę w Niemczech, mieli głos, który jest tak głośny, że nawet kanclerz Merkel nie może już tego ignorować !

Więcej:

Pojawienie się Georga Wurtha w pierwszym pokazie:
http://www.millionaerswahl.de/tvshows/videoplayer/?id=16268
 
 
Publiczność głosuje w pierwszej rundzie występu:
http://www.millionaerswahl.de/tvshows/videoplayer/?id=16283
 
 
Film, który został pokazany przed pojawieniem sie Georga Wurtha:
http://www.millionaerswahl.de/tvshows/videoplayer/?id=16485
 
 
Georg Wurth w finale:
http://www.millionaerswahl.de/tvshows/videoplayer/?id=16486
 
 
Zwycięzcą jest …
http://www.millionaerswahl.de/tvshows/videoplayer/?id=16492
 
 

Deutscher Hanf Verband

Georg Wurth

Rykestr. 13

10405 Berlin

Tel: 030-44716653

Fax: 030-44716654

email: Georg.Wurth@hanfverband.de

Homepage: www.hanfverband.de

(Tłumaczenie i opisanie faktów)

Kamil Melerski http://www.facebook.com/melerski

Korekta fr

oryg.tytuł: Niemiecka grupa Niemiecki Związek Konopny (Deutscher Hanf Verban) wygrała 1 Milion Euro.

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content