W Wielkiej Bytanii za miesiąc wejdą w życie (27.02.2012) przyjęte 2 dni temu wytyczne, według których za posiadanie do 100g marihuany i uprawę do 2 roślin konopi na własny, niekomercyjny użytek delikwent może obejść się bez żadnej kary. Rozporządzenie wprowadza także rozróżnienie użytku medycznego. Obniżone zostały także kary dla tzw. „social dealers” czyli ludzi kupujących dla siebie i udzielającym znajomym. Podniesione zostały kary za hurtowe, komercyjne wytwarzanie narkotyków i Cannabis. Wytyczne obejmują wszystkie nielegalne substancje psychoaktywne.

My od początku proponujemy 30 gram i 3 krzaki. Ruch Palikota odrzucił naszą propozycję bo posłowie nie przygotowali się na medialne pytania i zostali zrównani z ziemią przez dziennikarzy. Postanowili przyjąć ustawę PSPN’u, mniej odważną ale niestety jak pokazują obecne warunki najbardziej realną.  Włączamy się w pomoc przy okazji prowadzenia ustawy PSPNu.

Przykład Anglii jak i już prawie całej Europy pokazuje kto tu w Polsce trzeźwo myśli a kto jest na haju!

Przez te wszystkie lata uważano, że to my się naćpaliśmy i jesteśmy skrajnie myślącą organizacją. Nic bardziej mylnego. Teraz widać kto tu naprawdę używa szkodliwych substancji. Mamy nadzieję, że teraz większośc niedowiarków zmieni zdanie i zobaczy jak nieświadomy i zaćpany rząd mamy.

Jesteśmy przekonani iż nasza ustawa jest najwłaściwszą z obecnie proponowanych, tym bardziej, że Sąd Najwyższy potwierdza nasze przypuszczenia w swojej opinii. Powoli wychodzi na to, że rządowi  „eksperci” NIE MAJĄ POJĘCIA O REALIACH KONSUMPCJI I UŻYWANIA MARIHUANY.

A absurdy polskiego prawa wciąż się toczą i piszą swoją historię łamiąc życie niewinnych ludzi!

ŹRÓDŁO:

OFICJALNE INFO

GUARDIAN

Treść rozporządzenia

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
1 komentarz
 1. autor

  […] NOWELIZACJA USTAWY NARKOTYKOWEJ W ANGLII Z 27.02.2012 […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content