Poseł Ruchu Palikota chce zobaczyć „normalny kraj”. Andrzej Piątak mówił dziś w „Rozmowach pod krawatem”, że wybiera się za granicę, by obejrzeć państwowe plantacje marihuany.

Poseł jedzie ze Stowarzyszeniem Wolne Konopie Szczecin. W programie czerwcowej wycieczki do Amsterdamu możemy przeczytać m.in. o „degustacji tamtejszych przysmaków i sprawdzaniu jakości kawy sprzedawanej w Coffee Shopach”.

Andrzej Piątak zastrzega, że do niczego nie namawia, zaproszenie na wyjazd zamieścił jednak na swojej stronie w internecie. – Aby pokazać, jak wygląda to w normalnym kraju. Polska niestety jest jeszcze trochę opóźnionym krajem,

ponieważ państwo nie wykorzystuje swoich możliwości. Czerpie możliwości z papierosów i alkoholu. Nie widzę powodów, żeby nie miało czerpać korzyści i w jakiś sposób uregulować kwestii marihuany – stwierdził Piątak.

Ruch Palikota postuluje zniesienie kar za posiadanie niewielkiej ilości marihuany. Za kilka tygodni złoży projekt noweli ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej czerwcowej wyprawie – Amsterdam Hardcore

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content