POBIERZ PROJEKT NOWELIZACJI PDF

INICJATYWA

Jakub Gajewski
7 komentarzy
 1. Nomad 6 miesięcy temu

  Konrad
  W zależności od rodzaju, z krzaka możesz uzyskać od 6 do nawet 60 gramów. W uprawie indoor rzadko kiedy uzyskasz z krzaka więcej niż do 50g po wysuszeniu.

  Bierz pod uwagę że chodzi tu o susz z kwiatostanów a nie o liście.

  Sam jestem za ustawą, ale to nie przejdzie. Są dwie opcje. Odrzucą ją w całości lub ustawa utknie w limbo legislacyjnym i nigdy nie zostanie ruszona.

  Tu nie chodzi nawet o PiS czy PO lub
  lewicę i prawicę. Konopie nr podobają się kościołowi oraz otoczeniu z nim związanym.

  Drugą stroną może być lobby tytoniowe i koncerny zajmujące się alkoholem. Zalegalizowanie konopii może spowodować spadek zainteresowania innymi używkami.

  Kolejną sprawą jest to, że ustawa nie uderza za bardzo w handlarzy. Czyli depenalizacja rozprowadzanie drobnych ilości marihuany przez dilerów. Fakt, jest mowa o uprawie do 4 krzaków, ale powiedzmy szczerze ilu użytkowników będzie chciało się w to bawić? Nie jest to proste. To nie jest rzeżucha, którą wysypiasz na watę i ci urośnie. Konopie mimo, że są dosyć wytrzymałe są ciężkie w hodowli, zwłaszcza w domu. Przez to na depenalizacji zyska drobny handel po 1-5 gramów.

  Według mnie ustawa jest przez to skazana na automatyczny odrzut. Jest po prostu źle skonstruowana.

 2. Andrzej 7 miesięcy temu

  To po prostu nie przejdzie. Osobiście uważam ,że jest to pchanie się Lewicy w grupę elektoratu a tak naprawdę niszczenie pracy Wolnych Konopi czy Liroya. Inicjatywa Wolnych Konopi powinna być pierwsza ponieważ PiS inicjatywę Lewicy odrzuci ze względów politycznych ,pózniej odrzuci inicjatywę Wolnych Konopi ponieważ zrobiliby z siebie idiotów. Należy odciąć się od projektu Lewicy ,wysłać Liroya do Kaczyńskiego i zobaczyć co da się zrobić. Wtedy to się uda.

 3. Jasiek 7 miesięcy temu

  Izba i tak podetrze sobie tym dupę… To nie przejdzie za rządów PiSu

 4. Łukasz 7 miesięcy temu

  Witam mam 37 lat i od 26 lat horuje na padaczkę starając się o receptę na marychuane lekarze karza czekać mi rok aż mnie przyjmą. Wiem ze są kliniki i tak dalej ale ze względu na zacofanie mojej rodziny niemam innego wyjścia dlatego pisze do Was może Wy udzielicie mi wsparcia a ja jako zwykły obywatel może bende w stanie się zrekopensowac. Bardzo dziękuję już z góry bo wydaje mi się ze jednak coś bendzie na zeczy . Pozdrawiam Łukasz ze zblewa

 5. Konrad 8 miesięcy temu

  Dobra wszystko fajnie, ale jak mam posiadać do 30g ziela uprawiając 4 rośliny? Moja normalna paprotka waży pewnie więcej.

  • Daniel 8 miesięcy temu

   Żul sadzisz po jednej co miesiąc i ogień haha a wgl czym się przejmujesz sadzisz i mówisz A jak haha kontrolować tego raczej nikt nie będzie.

 6. Pawel 9 miesięcy temu

  jest wymagane Przecież z 4 krzaków . mogą wyłącznie pełnoletni obywatele

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Skip to content