Przedstawione dzisiaj na większości portali internetowych informacje są już nieaktualne. Konflikt został zażegnany, a OPINIE TE NIE BYŁY zatwierdzane przez osoby z Inicjatywy Wolne Konopie i przedstawiały osobisty pogląd dwóch osób. Powielały swoje wypowiedzi, które nie były zgodne ze stanem faktycznym i decyzjami większości członków Ruchu Wolne Konopie. Dezinformacje opublikowane w mediach elektronicznych pojawiły się dokładnie w dniu, w którym przedstawiciele Wolnych Konopi porozumiewały się na nieformalnym spotkaniu z Januszem Palikotem i RP.

Wyciągnięte cytaty oraz treści są nieaktualne (sprzed miesiąca) i nigdy nie były prawdziwe. Niepochlebne opinie na temat współpracy pomiędzy Ruchem Palikota a Wolnymi Konopiami to wybryk dwóch osób, które bez porozumienia i zgody, dokonały przejęcia serwisu internetowego, łamiąc wcześniejsze wiążące ustalenia i wypisały tego typu artykuły. Twórcy rozłamu w ten sam sposób, bez zgody i wiedzy większości członków założycieli Ruchu WK, postąpili z naszą Trybuną, gazetą Idealistka, opisując nie poparte faktami interpretacje wydarzeń. W publikacjach dziś przywoływanych, możemy czytać jedynie stare wypowiedzi dwóch Panów. Wszyscy aktywiści związani z naszym Ruchem nie podzielają tych interpretacji, a o stosunku do współpracy z RP, można jedynie czytać na naszej nowej stronie 135.125.238.170.

Dla zainteresowanych Ruchem WK, informujemy, iż Tomasz Obara przebywa od kilkunastu tygodni w nieznanym miejscu i unika jakichkolwiek kontaktów z naszym środowiskiem.  Nie może więc w żadnym razie reprezentować Wolnych Konopi w obecnej chwili.  Prywatne cele i ataki na poszczególne osoby z Ruchu WK, wygrzebywane ze starych newsów, nie przeszkodzą nam w dążeniu do zmiany ustawodawstwa polskiego w zakresie Polityki Narkotykowej, a dezinformacja, którą obserwujemy, mamy nadzieję, nie wpłynie na nasze porozumienia. Podział, którego byliśmy świadkami przed Wyborami, w gruncie rzeczy wyszedł nam na dobre i pomimo wielu tarć potrafiliśmy dojść porozumienia, zarówno w kwestii dalszej organizacji Ruchu WK, jak i współpracy z Ruchem Palikota.

 

Inicjatywa Wolne Konopie

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content