Przedstawione dzisiaj na większości portali internetowych informacje są już nieaktualne. Konflikt został zażegnany, a OPINIE TE NIE BYŁY zatwierdzane przez osoby z Inicjatywy Wolne Konopie i przedstawiały osobisty pogląd dwóch osób. Powielały swoje wypowiedzi, które nie były zgodne ze stanem faktycznym i decyzjami większości członków Ruchu Wolne Konopie. Dezinformacje opublikowane w mediach elektronicznych pojawiły się dokładnie w dniu, w którym przedstawiciele Wolnych Konopi porozumiewały się na nieformalnym spotkaniu z Januszem Palikotem i RP.

Wyciągnięte cytaty oraz treści są nieaktualne (sprzed miesiąca) i nigdy nie były prawdziwe. Niepochlebne opinie na temat współpracy pomiędzy Ruchem Palikota a Wolnymi Konopiami to wybryk dwóch osób, które bez porozumienia i zgody, dokonały przejęcia serwisu internetowego, łamiąc wcześniejsze wiążące ustalenia i wypisały tego typu artykuły. Twórcy rozłamu w ten sam sposób, bez zgody i wiedzy większości członków założycieli Ruchu WK, postąpili z naszą Trybuną, gazetą Idealistka, opisując nie poparte faktami interpretacje wydarzeń. W publikacjach dziś przywoływanych, możemy czytać jedynie stare wypowiedzi dwóch Panów. Wszyscy aktywiści związani z naszym Ruchem nie podzielają tych interpretacji, a o stosunku do współpracy z RP, można jedynie czytać na naszej nowej stronie 135.125.238.170.

Dla zainteresowanych Ruchem WK, informujemy, iż Tomasz Obara przebywa od kilkunastu tygodni w nieznanym miejscu i unika jakichkolwiek kontaktów z naszym środowiskiem.  Nie może więc w żadnym razie reprezentować Wolnych Konopi w obecnej chwili.  Prywatne cele i ataki na poszczególne osoby z Ruchu WK, wygrzebywane ze starych newsów, nie przeszkodzą nam w dążeniu do zmiany ustawodawstwa polskiego w zakresie Polityki Narkotykowej, a dezinformacja, którą obserwujemy, mamy nadzieję, nie wpłynie na nasze porozumienia. Podział, którego byliśmy świadkami przed Wyborami, w gruncie rzeczy wyszedł nam na dobre i pomimo wielu tarć potrafiliśmy dojść porozumienia, zarówno w kwestii dalszej organizacji Ruchu WK, jak i współpracy z Ruchem Palikota.

 

Inicjatywa Wolne Konopie

Jakub Gajewski
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Skip to content