Ułatwianie rozwoju ekosystemów konopi medycznej i konopi przemysłowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Warszawa, Polska.​ CECF jest na polskim rynku inicjatywą bez precedensu. Jej celem jest edukacja i budowanie etycznego ekosystemu konopi w Polsce i za granicą. Ze względu na COVID-19, organizujemy ​konferencję online​ i spodziewamy się mieć ponad 1000 uczestników​.

W zeszłym roku CECF miało ponad​ 200 uczestników z 14 krajów​. Konferencja przyniosła ​prawdziwe międzynarodowe doświadczenie​ – goście z Polski i z zagranicy przedstawiali swoje przesłanie a dzięki symultanicznym tłumaczeniom wszyscy mogli się doskonale rozumieć.

Druga edycja konferencji odbywać się będzie online – Konopie medyczne w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, 9-10 czerwca 2020.

“​CECF jest najlepszą okazją, by dotrzeć zarówno do nowo przybyłych, jak i do znanych firm, przedsiębiorców oraz innych zainteresowanych graczy z branży konopnej. Uczestnicy konferencji to unikalni ludzie z branży konopnej, których możesz poznać w jednym miejscu, wszystko w eleganckiej, ale rozsądnej formie.” Maciej Kowalski, założyciel, Kombinat Konopny

Korzyści organizowania CECF online​:
CECF online jest pierwszą taką konferencją, która ułatwia ​networking online​ w branży, sponsoring online​, a także wiele ​możliwości edukacyjnych​ ze strony uznanych ekspertów i liderów branży. Weź udział w dyskusji na temat legalizacji z politykami, lekarzami, biznesmenami i prawnikami.

Z konferencją online, masz dostęp do:
networking bez limitu​: zaplanuj indywidualne rozmowy z firmami, inwestorami,

startupami, lekarzami i innymi osobami za pomocą naszego narzędzia do szybkiego nawiązywania kontaktów. Rozmawiaj z dowolną liczbą uczestników podczas sesji networkingowych, wymień się wizytówkami i prowadź interesy po konferencji.

 • wiele sesji​: dzięki naszej platformie konferencyjnej online uzyskasz dostęp do różnych sesji odbywających się w tym samym czasie, oraz do głównej platformy. Weź udział w sesjach, które Cię interesują i przynoszą Ci największą wartość.
 • większa ekspozycja marki:​ konferencja będzie jeszcze bardziej międzynarodowa niż poprzednia, więc masz znacznie szerszy zasięg, jeśli zdecydujesz się na sponsorowanie imprezy. Możesz zaprezentować swoją ofertę w specjalnym miejscu dla sponsorów i zaoferować zniżki konferencyjne lub oferty specjalne dla uczestników. “Nam wszystkim zależy na tym, żeby pacjenci mieli dostęp do leku, do nowych technologii, nowych możliwości leczenia. I tak naprawdę spotykamy się po to aby zweryfikować słuszność poszczególnych metodologii leczenia” ​Samia Al-Hameri, współzałożycielka Santa Herba i prelegentka CECF 2019.
 • Na CECF dołączą do nas liderzy branżowej z Polski: Piotr Liroy-Marzec (polityk), Jacek Kramarz (HemPoland), Jarosław Sachajko (polityk, przedsiębiorca), a także z zagranicy – Peter Homberg (Dentons), Stephen Murphy (Prohibition Partners), Greg Gorzkowski (Materia Ventures), Matthew Nordgren (ARCADIAN) i wielu innych.
 • Aby dowiedzieć się więcej o konferencji Konopie Medyczne w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, kliknij tutaj: http://cecf.eu/?lang=pl.

Zniżka na zakup biletu – 20%!

Dla zainteresowanych Wolne Konopie przygotowały zniżkę na bilety. Wystarczy, że kupicie bilet poprzez kliknięcie w ten LINK

Lekarze, naukowcy i pacjenci mogą wziąć udział za darmo!

Lekarze oraz pacjenci mogą wziąć udział w konferencji za darmo – wystarczy, że zgłoszą się pod adres email: andrew(at)cecf.eu!

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content