Celem warszawskiej konferencji „CANNABIS LECZY. Przyszłość marihuany medycznej w Polsce” (22-23 czerwca) jest debata ekspertów i polityków z przedstawicielami ruchu pacjentów i lekarzami, którzy podejmują pierwsze próby leczenia konopiami.

Inicjatywa na wzmocnić ruch społeczny na rzecz legalizacji medycznej marihuany. Podczas konferencji zostanie ogłoszony projekt „Lista oczekujących”.

Goście z USA, Czech, Słowenii i Francji opowiedzą o doświadczeniach w swoich krajach. Swoje przypadki – często dramatyczne – przedstawią leczący konopiami siebie i swoje dzieci.

Gościem specjalnym będzie Aleksander Kwaśniewski. W 2000 r. podpisał jako prezydent restrykcyjną ustawę narkotykową, która zakazuje stosowania cannabis nawet w medycynie, ale dziś uważa, że to był błąd i trzeba zakończyć „wojnę z narkotykami”.

We wtorek osoby zainteresowane będą mogły uzyskać informacje na temat możliwości leczenia, także w aspekcie prawnym. Eksperci/tki będą czekać przy stolikach tematycznych.

Otuchy wszystkim doda Stanisław Sojka, który zaśpiewa m.in. swój słynny utwór „Tolerancja (na miły Bóg)”.

Uwaga! Z powodu dużego zainteresowania konferencją prosimy o zapisy przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej

Organizatorem konferencji jest także Polska Sieć Polityki Narkotykowej, partnerem Program Globalnej Polityki Narkotykowej Open Society Foundations.

Patronat medialny: Gazeta Wyborcza i Radio TOK FM

ZAPISY ORAZ PROGRAM KONFERENCJI

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content