Ponieważ dostaję dziesiątki maili i setki  telefonów z pytaniem jak przebrnąć, jak uzyskać pozwolenie na import docelowy wydaje mi się, że najlepiej będzie jak opisze to krok po kroku.

Przy okazji zapraszam na naszą stronę : fundacjakrokpokroku.org.pl

Po pierwsze i najważniejsze!!!

 1. należy znaleźć lekarza  w danej dziedzinie, który  przeprowadzi kurację albo będzie ją chociaż wspierał  i wie jaki preparat zaaplikować ( Bediol, Bedrocan, Bedica, ect….)
 2. tenże lekarz powinien wystąpić z wnioskiem o import docelowy ( druk do pobrania na stronie Ministerstwa Zdrowia w zakładce  Import Docelowy )
 3. Wniosek musi być uzasadniony stosownym zaświadczeniem o przebiegu choroby i poparty wnioskiem, że leczenie Marihuaną Medyczną może przynieść  rezultaty
 4. tak wypełniony wniosek, wraz z zaświadczeniem należy  przedłożyć konsultantowi wojewódzkiemu w danej dziedzinie ( wniosek dla  dziecka z epi  wędruje do konsultanta w dziedzinie neurologii dziecięcej a wniosek od pacjenta onkologicznego wędruje do konsultanta w dziedzinie onkologi.
 5. Po uzyskaniu podpisu  konsultanta  wniosek wysyłamy lub zawozimy osobiście do Ministerstwa Zdrowia i albo grzecznie czekamy na decyzję albo ostro ciśniemy ….
 6. Kiedy mamy już papier ( wniosek o import ) ze wszystkimi wymaganymi pieczątkami wracamy do naszego doktora i on  w końcu wypisuje receptę..
 7. Szukamy apteki ogólnodostępnej, która  nam sprowadzi lek
 8. uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy 6-8-12…tygodni i zbieramy kasę bo  sprowadzając lek z zagranicy  przy pośrednictwie polskiej apteki zapłacimy o minimum 100 % więcej niż wynosi cena leku!
 9. na koniec jak  dożyjemy we względnym zdrowi cieszymy się z możliwości  jakie daje terapia MM
Zanim pójdziemy na poszukiwania otwartego lekarza to dobrze jest się obczytać i dowiedzieć jak najwięcej o MM bo  z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością  usłyszymy od lekarza, że on nic o tym nie wie, nie ma badań i  takie tam  tłumaczenia… Ważne jest aby lekarza też uświadomić w zakresie  praw jakie ma doktor  w kontekście leczenia MM. W następnych postach udostępnię broszurę dla lekarzy i pacjentów, dzięki której  i lekarze i pacjenci poznają swoje prawa.
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content