Od teraz oficjalnie w sprzedaży – nowa wersja Zielonej Teczki, czyli poradnik Cannabis House # 1: Pakiet Bezpieczeństwa. Po wielu miesiącach wreszcie możemy dostarczyć Wam produkt, który jednocześnie cieszy oczy i nadaje się do zastosowania w praktyce. Pierwsza i jedyna oficjalna publikacja eksperymentu społecznego Cannabis House. Kompendium wiedzy na temat prawnych, medycznych i terapeutycznych aspektów posiadania i uprawy konopi w Polsce, a także zestaw materiałów dydaktycznych i praktycznych poświęconych tej problematyce – absolutny niezbędnik uczestnika eksperymentu w nowej szacie graficznej.
Do kupienia w sklepie SIOUBIZ.PL

PAKIET BEZPIECZEŃSTWA pokazuje m.in:

– jak napisać skargę na policjanta, kiedy się nie przedstawi albo bezczelnie przeszuka samochód czy kieszenie
– co napisać do prokuratora i do sądu, żeby umorzył nam sprawę z powodu znikomej szkodliwości społecznej
– w jaki sposób składać wyjaśnienia i nie paść ofiarą nadużycia prawa przez Policję

Publikacja zawiera również obszerny materiał na temat proponowanych założeń eksperymentu społecznego umożliwiającego uprawę konopi we własnym domu i ogrodzie – filozofia redukcji szkód związanych z używaniem Cannabis, ramy prawne eksperymentu, profilaktyka i edukacja, formy porozumienia instytucjonalnego.

Wszystko w formie obszernego, kolorowego poradnika zapakowane w praktyczną Teczkę, w której można przechowywać wszelkie dokumenty związane z tematem. Publikacja ma charakter ciągły.

UWAGA na PLAGIAT !!

W sieci szybko pojawiają się podróbki i plagiaty. W tym wypadku nie tylko tworzenie ale i korzystanie z plagiatu niesie oczywiste ryzyko. Apelujemy o odpowiedzialność do twórców i użytkowników. Przestrzegamy przez korzystaniem z niewiadomego pochodzenia materiałów. Wszelkie działania należy w pierwszej kolejności skonsultować z osobami profesjonalnie udzielającymi pomocy prawnej.

 

Inicjatywa Wolne Konopie

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content