Udało się! RUNDA 1 WYGRANA! Pomagaliśmy Palikotowcom i Mikkowcom uzbierać podpisy pod listami poparcia kandydatów do Sejmu. Mimo wakacji podczas, których wszelki aktywizm leży. Młodzi zapominają czym jest długopis a starzy uciekają od corocznej monotonii do różnych miejsc na Ziemi. Mimo kilku zawałów serca jakie przeżyli koordynatorzy zbierania podpisów możemy już spokojnie usiąść i odpalić fajkę pokoju po wykonaniu ciężkiej pracy. A wiadomo, że jointy najlepiej smakują po wykonaniu czegoś pożytecznego.
W niektórych regionach jako WK pomogliśmy wydatnie.
W niektórych zawaliliśmy po całości. Był to sprawdzian dla naszych regionalnych struktur, które przecież w masowej ilości stworzyły się parę miesięcy wcześniej. Przeciwnik został powalony ale stawia wysokie warunki.
Teraz czas na RUNDĘ 2.
Czas na szerzenie masowej świadomości o numerze 7. Siódemce, która szczęście ma Nam przynieść 9 października gdy zgodnie wszyscy popierający nasze postulaty pójdziemy zagłosować! (miejsce numer 7 na liscie numer 4 Ruchu Palikota) Ubierzmy gadżet np. koszulkę z logiem WK jako manifest! Postawmy krzyżyk pod siódemką na liście Ruchu Palikota i Nowej Prawicy (lista kandydatów WK dostepna jest na stronie www ) . Pokażmy ilu nas jest! Runda 2 wydaje się być jeszcze trudniejsza.
3 mln ludzi popiera nasze zdanie ale ile z nich pójdzie zagłosować? Zadaniem aktywistów Wolnych Konopi jest poinformowanie każdego potencjalnego wyborcę aby poszedł i zmienił swój los oddając głos na Wolne Konopie.
Naszą kampanią będą – Marsze Wyzwolenia Konopi 1 października w większości dużych miast Polski tj. Warszawa, Wrocława Zielona Góra, Olsztyn, Lublin, Poznan, Kraków, Szczecin, Łódź, Bielsko Biała, Katowice, Rybnik. Będziemy lepić plakaty, vlepki oraz rozdawać ulotki.
W polowie września uruchomimy stronę z opisem naszych kandydatów pod domena www.wksejm2011.pl. Dodatkowo organizujemy dwa teledyski kampanijne.
O naszych postulatach i projektach możesz dowiedzieć się na łamach idealistki jak i na stronach internetowych wolnych konopi. Aktywisto do dzieła! Idź przekonaj znajomych aby oddali głos. Szerz świadomość Wolnych Konopi.
LISTA NUMER 4 – MIEJSCE NUMER 7 TO KANDYDAT WOLNYCH KONOPI W TWOIM OKRĘGU!

INICJATYWA WOLNE KONOPIE

Siouyo

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content