Dla przeciętnego człowieka ukończenie pełnego 60 gramowego cyklu leczenia trwa około 90 dni. Proponuję, by pacjenci zaczynali od trzech doz dziennie – około pół ziarna ryżu krótkoziarnistego – taka dawka jest równa około ¼ kropli. Po upływie 4 dni od zaczęcia kuracji większość ludzi może co kolejne 4 dni podwójnie zwiększać  dawkę.

Rick Simpson

Przeciętna osoba potrzebuje około 5 tygodni, by pozwolić sobie na podwyższenie dozy do grama dziennie. Takie dawkowanie umożliwia przystosowanie się organizmu i powolnej tolerancji na substancję, a warto zaznaczyć, że dostaję wiele raportów od pacjentów stosujących olejek, którzy twierdzą, że nigdy nie byli nim odurzeni. Każdy z nas ma inną tolerancję na leki, waga i masywność ciała mają wpływ na reakcję organizmu na olejek konopny.

Zaczynając kurację należy mieć na uwadze, że olejek konopny zmniejsza ciśnienie krwi, więc jeśli bierze się leki na nadciśnienie, prawdopodobnie podczas leczenia nie będą one już potrzebne.

Lubię widzieć ludzi, którzy stosują olejek i pozostają w swojej strefie komfortu, jednak prawda jest taka, że im szybciej podejmie się kurację, tym większa szansa na wyleczenie.

Na koniec terapii większość ludzi kontynuuje używanie olejku, jednak w dużo mniejszych dawkach, gram miesięcznie byłby odpowiedni.

Nie lubię widzieć pacjentów, którzy biorą dużo większe dawki niż jest to wskazanie, chociaż przy przedawkowaniu nie dzieje się nic złego. Głównym działaniem leku jest senność i uczucie relaksu, oba objawy odgrywają ważną rolę przy powrocie do zdrowia. Najczęściej po godzinie od wzięcia dawki olejek konopny mówi naszemu organizmowi by się położyć i odprężyć się. Nie należy zwalczać objawu zmęczenia, najlepiej położyć się i dać lekowi działać. Po mniej więcej miesiącu dzienne zmęczenie będzie znikać a nocami pacjent dalej będzie dobrze sypiać.

Leczniczy olej z konopi

Jedynie gdy pacjent cierpi na bóle związane z chorobą, pozwalam od początku terapii na większe dawki leku. Głównie po to, by ograniczyć zażywanie leków przeciwbólowych, gdyż są to środki silnie uzależniające. Gdy pacjenci zaczynają kurację z olejkiem konopnym, ograniczają zazwyczaj o połowę dawkę swoich leków przeciwbólowych. W działaniu leku chodzi o to, by przyjmować wystarczającą jego ilość, by zmniejszyć ból oraz by pomóc pacjentowi pozbyć się z organizmu niebezpiecznych farmaceutyków. Stosowanie olejku powoduje dużo łatwiejsze wydalenie z ciała człowieka uzależniającej chemii.

Mówię ludziom, że olejek konopny na pewno zrobi jedną z dwóch rzeczy: albo uleczy raka, albo w przypadkach, kiedy jest już za późno na zwalczenie choroby – pomoże odejść bez bólu.

Olejek konopny ma wysoki wskaźnik skuteczności w leczeniu raka. Niestety, wiele osób, które się do mnie zwracają o pomoc, jest już wyniszczona przez system leczenia, czyli przez środki chemiczne, chemioterapie, itp. Szkody, jakie powoduje w organizmie stosowanie dzisiejszych metod leczenia w szpitalach, zostawiają trwałe defekty w organizmie pacjenta, tych ludzi najtrudniej się leczy. Należy również wspomnieć, że olej odmładza żywotność organów, takich jak trzustka. Wielu moich pacjentów, również chorych na cukrzycę, raportowało mi, że po upływie około 6 tygodni mogli porzucić swoją insulinę, gdyż trzustka zaczęła normalnie pracować. Poprawnie przygotowane leki z konopi są najlepszym środkiem leczniczym na tej planecie. Kiedy ludzie odkryją możliwości, jakie daje ta roślina, zrozumieją czemu historia, no i ja, nazywamy konopie lekiem na wszystko.

Leczenie raka skóry

Dobrze przygotowany olejek konopny na pewno wyleczy raka skóry, a aby zadział potrzebnych do leczenia jest tylko parę gramów. Z około 30 gramów dobrych kwiatów konopi indyjskiej można wyprodukować od 3 do 4 gramów wysokiej jakości oleju. Należy zaaplikować olejek na zmiany nowotworowe na skórze i zabandażować, co 3-4 dni przy zmianie opatrunku należy powtórzyć czynność aż skóra będzie zdrowa.

Olej Konopny

Zawsze mówię swoim pacjentom by kontynuowali terapię, nawet jeśli na skórze nie widać już zmian nowotworowych, dla pewności powinno się używać olejku jeszcze przez 2 tygodnie. U chorych, którzy stosują się do moich zaleceń podczas leczenia, powoduje to, że wszystkie ich komórki nowotworowe wymierają, nigdy nie widziałem nawrotu choroby u takich pacjentów. Dłuższego okresu leczenia wymagają osoby, które już jakiś czas chorują, ale zazwyczaj wyleczenie raka skóry zajmuje mniej niż 3 tygodnie. W ekstremalnych przypadkach leczenie zajmuje dłużej, ale nawet jeśli, to należy kontynuować kurację aż choroba zniknie. Dużo leczonych zdrowieje w bardzo szybkim czasie, ale to wszystko zależne jest od organizmu i etapu choroby.

Inne naturalne sposoby, które mogą pomóc.

Kiedy ludzie przychodzili do mnie po olejek konopny do kuracji by wyleczyć raka, pierwszą rzeczą, jaką im mówiłem, jest zmiana diety. Unikanie w swoim jadłospisie protein zwierzęcych to podstawa, gdyż są one rakotwórcze. W kuchni powinna się znaleźć sokowirówka, by zacząć jeść jak najwięcej surowych owoców i warzyw, gdyż ich proteiny pomagają zwalczać raka. Cukier zastąpić naturalnymi produktami, takimi jak surowy miód. By leczenie mogło być w pełni skuteczne trzeba zbadać PH pacjenta , rak lubi kwaśne środowisko, więc gdy podwyższy się PH organizmu, komórkom nowotworowym jest trudniej przetrwać. Polecam również jeść pestki 2 jabłek dziennie, to da dobrą dawkę B17, również znanej jako letril. B17 ma również dobre wyniki w raportach o leczeniu raka, są też inne rośliny, które są skuteczne w zwalczaniu raka, jednym z nich jest trawa pszenicy. Wśród pacjentów, którzy leczyli się olejkiem konopnym, byli i tacy, którzy nie zmienili swojej diety, a i tak w swój magiczny sposób wyleczyli się.

Jeśli jednak jest się chorym na tak poważną chorobę jak rak, uważam że powinno się pomóc olejkowi innymi naturalnymi sposobami, by mieć większe szanse na przeżycie. Najważniejszą jednak rzeczą jest, by ludzie zdali sobie sprawę, że to, co oferuje nam system medyczny, szkodzi naszemu zdrowiu, robiąc więcej złego niż dobrego. Z tego właśnie powodu mówię chorym i ich bliskim, że jeśli chcą przeżyć, najlepiej by było trzymać się od szpitali z daleka. Nastały smutne czasy dla naszego systemu medycznego i nic się nie zmieni dopóki ludzie, którzy pracują w tym systemie, w końcu zrozumieją, że chemia i trucizny nie leczą. Jeśli chodzi o mnie, to uważam, że większość lekarzy praktykuje szaleństwo, nie medycynę.

Rick Simpson

ŹRÓDŁO

TŁUMACZYŁA: MARIA

KOREKTA: HELENKA

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
2 komentarze
  • Paulina 4 lata temu

   Stosuję olejek CBD od 17 dni i nie ma poprawy 🙁 Zmiana tylko lekko się podsuszyla od dołu i wyszedł na niej jakiś cienki jak igielka czop. Jest mi przykro, bo liczyłam na cud.
   Przez ostatnie trzy lata próbowałam wszystkiego nawet lasera, ale po laserze odrosla jeszcze większa. Pozdrawiam Paulina

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content