Otwarta Pestka, czyli Rolnicy Rolnikom to najstarszy Open Seed w Polsce. Jeden z największych w Europie. To coroczne wydarzenie organizowane przez Inicjatywę Wolne Konopie! Akcja ma na celu odłączenie się od czarnego rynku użytkownika konopi oraz rozwój rynku konopnego. W tym celu dzielimy się nasionami konopi podarowanymi przez znajomych producentów oraz gadżetami, które darują nam firmy. W tym roku udział w akcji zgłosiło Ministry Of Cannabis, Royal Queen Seeds, The Outlaw Seeds. Dzięki nim będziecie mogli otrzymać w pakietach nasionka feminizowane. Również my podarujemy naszą odmianę Narco Polo 1.0 i Narco Polo 2.0, która doskonale sprawdza się w polskim outdoorze!

W zaprzyjaźnionych seedbankach możesz zamówić za symboliczną kwotę pakiet nasion, który zdecydowanie przewyższa koszt jaki musisz ponieść, aby kupić tego typu pestki i gadżety.

W 2020 roku Otwarta Pestka odbędzie się 01.03.2020r. Od tego dnia każdy zainteresowany będzie mógł nabyć w w poniższym sklepie, w kategorii ‚Otwarta Pestka’ pakiet nasion wraz z przeróżnymi gadżetami. Sklep biorący udział w OP 2020 to:

Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2020  -  Made on blunt. -  underground.  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account