Otwarta Pestka, czyli Rolnicy Rolnikom to najstarszy Open Seed w Polsce. Jeden z największych w Europie. To coroczne wydarzenie organizowane przez Inicjatywę Wolne Konopie! Akcja ma na celu odłączenie się od czarnego rynku użytkownika konopi oraz rozwój rynku konopnego. W tym celu dzielimy się nasionami konopi podarowanymi przez znajomych producentów oraz gadżetami, które darują nam firmy. W tym roku udział w akcji zgłosiło Ministry Of Cannabis, Royal Queen Seeds, The Outlaw Seeds. Dzięki nim będziecie mogli otrzymać w pakietach nasionka feminizowane. Również my podarujemy naszą odmianę Narco Polo 1.0 i Narco Polo 2.0, która doskonale sprawdza się w polskim outdoorze!

W zaprzyjaźnionych seedbankach możesz zamówić za symboliczną kwotę pakiet nasion, który zdecydowanie przewyższa koszt jaki musisz ponieść, aby kupić tego typu pestki i gadżety.

W 2020 roku Otwarta Pestka odbędzie się 01.03.2020r. Od tego dnia każdy zainteresowany będzie mógł nabyć w w poniższym sklepie, w kategorii 'Otwarta Pestka' pakiet nasion wraz z przeróżnymi gadżetami. Sklep biorący udział w OP 2020 to:

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account