Dopiero wróciłem do domu po maratonie jaki zaserwowała Nam Fanpage Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej. Jestem zmęczony ale bardzo, bardzo zadowolony bo to co działo się w ostatnich dniach to przełomowe momenty dla społecznej debaty o medycznej marihuanie.

W ciągu 2 dni Dorota Gudaniec opowiedziała historię Maxa chyba we wszystkich ważniejszych i mniej ważnych mediach. Podejrzewam, że dzięki temu dotarliśmy bezpośrednio lub pośrednio do bardzo, bardzo dużej grupy Polaków. Jednym słowem Dorota i Max to wspaniałe osoby stworzone do wyższych celów, dzięki nim wielu pacjentów szybciej przestanie cierpieć, wielu się wyleczy i mniej umrze. Ostatnio organizowane były debaty oraz spotkania z pacjentami i zaproszonymi gośćmi. Miałem przyjemność poznać wspaniałego człowieka Josh Stanley, który leczy tysiące dzieci z epilepsji i jest twórcą sławnej odmiany konopi „Charlotte Web”! Wiele nauczyłem się od niego w tak krótkim czasie – było to dla mnie mega inspirujące. Poznałem również wspaniałych pacjentów i ich opiekunów. Miałem przyjemność porozmawiać i pożartować ze wspaniałym doktorem Markiem Bachańskim – kimś, kto odważył się pomóc Dorocie i rozpoczął walkę lekarzy o ten bezcenny lek, jakim jest medyczna marihuana. Miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z lekarzami, którzy zainteresowani są terapią konopiami. Generalnie czułem, że uczestniczę w przełomowym momencie i jak wielu czułem, że to już jest powoli rewolucja! Zapraszam wszystkich na seminaria, które będziemy organizować oraz na Marsz Wyzwolenia Konopi – Wolne Konopie 30.05 do Warszawy! Planujemy również parę innych niespodzianek, ale o tym już wkrótce się dowiecie.”

Jakub Gajewski

Poniżej artykuły, wystąpienia i audycje Doroty Gudaniec oraz Dr. Marka Bachańskiego w mediach:

POLSKIE RADIO 4

POLSKIE RADIO 24

PYTANIE NA ŚNIADANIE – TVP2

ŚWIATOPOGLĄD – RADIO TOKFM 

FAKTY – TVN24

GAZETA.PL

GAZETA OŁAWA

Jakub Gajewski
Tags:
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
2 komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content