Większość szwajcarskich więźniów pali marihuanę i, zdaniem strażników, wychodzi im to na dobre – czytamy na serwisie internetowym Alternet.com. Pracownicy placówek uważają, że ograniczenie konsumpcji narkotyku może przynieść więcej złego niż dobrego.
- Czysta fikcja i odbijanie piłeczki. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami? - 23 czerwca 2026
- Jak zgłosić uprawę konopi do KOWR? Instrukcja krok po kroku [Stan na 2026 rok] - 9 czerwca 2026
- My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk - 9 czerwca 2026






