Jason ojciec 6 letniego Jaydena, któremu podaje medyczną marihuanę mówi, że chłopiec płacze z bólu i cierpienia. Nie można mu inaczej pomóc, nie wie, co jeszcze mógłby zrobić. Dokłada starań by ratować każdy moment życia syna.

Koszmar napadów padaczki towarzyszył chłopcu niemal codziennie. Gwałtowne objawy spowodowane są rzadko występującym zespołem Darvet, jest to ostra forma padaczki. Jayden nie mógł samodzielnie chodzić ani jeść stałych pokarmów, do szpitala w rodzinnym Oakland podczas swojej choroby trafiał ponad 40 razy.

Na pewnym etapie choroby chłopiec przyjmował 22 różne leki dziennie, ale i to nie poprawiało jego stanu.

W zeszłym roku ojciec David zdecydował się podać synu płynną marihuanę, która dozwolona jest w Kalifornii do żytku w niektórych przypadkach medycznych. Wyniki były zaskakujące.

Stan chłopca poprawił się na tyle, żę mógł zaznać chodzenia, biegania, pływania i zabawy z innymi dziećmi. Ojciec zaczął powoli odstawiać 22 różne tabletki anty-napadowe, które dotychczas podawał chłopcu, chcąc ograniczać ich liczne skutki uboczne.

Przedstawiciele kliniki medycznej marihuany Harborside Health Center twierdzą, ze nie jest to jedyny tak młody pacjent. Marihuana pomaga dzieciom z ciężkim autyzmem, padaczką, ADHD, wspomaga też leczenie nowotworów.

ŹRÓDŁO:

KONOPIALECZY.PL

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content