Jason ojciec 6 letniego Jaydena, któremu podaje medyczną marihuanę mówi, że chłopiec płacze z bólu i cierpienia. Nie można mu inaczej pomóc, nie wie, co jeszcze mógłby zrobić. Dokłada starań by ratować każdy moment życia syna.

Koszmar napadów padaczki towarzyszył chłopcu niemal codziennie. Gwałtowne objawy spowodowane są rzadko występującym zespołem Darvet, jest to ostra forma padaczki. Jayden nie mógł samodzielnie chodzić ani jeść stałych pokarmów, do szpitala w rodzinnym Oakland podczas swojej choroby trafiał ponad 40 razy.

Na pewnym etapie choroby chłopiec przyjmował 22 różne leki dziennie, ale i to nie poprawiało jego stanu.

W zeszłym roku ojciec David zdecydował się podać synu płynną marihuanę, która dozwolona jest w Kalifornii do żytku w niektórych przypadkach medycznych. Wyniki były zaskakujące.

Stan chłopca poprawił się na tyle, żę mógł zaznać chodzenia, biegania, pływania i zabawy z innymi dziećmi. Ojciec zaczął powoli odstawiać 22 różne tabletki anty-napadowe, które dotychczas podawał chłopcu, chcąc ograniczać ich liczne skutki uboczne.

Przedstawiciele kliniki medycznej marihuany Harborside Health Center twierdzą, ze nie jest to jedyny tak młody pacjent. Marihuana pomaga dzieciom z ciężkim autyzmem, padaczką, ADHD, wspomaga też leczenie nowotworów.

ŹRÓDŁO:

KONOPIALECZY.PL

Jakub Gajewski
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Skip to content