Wszystkich wolnokonopnych aktywistów, którzy znajdują się dzisiejszego dnia w Warszawie (4.11.2011r) zapraszamy do klubu Hydrozagadka. O 18:00 odbędzie się głosowanie publiczności na najlepszy film Festiwalu „filmUW”.

Nasz temat reprezentuje materiał video traktujący o MWK w Warszawie z 2011r. Jak wiecie nasz marsz probowano spacyfikować. Starano się aresztowac organizatorów oraz zablokowano wyjazd lawet. Musicie przybyć tłumnie jeśli chcecie wesprzeć naszą sprawę po to aby nagroda dostała się w nasze ręce i wieść o MWK dotarła do jeszcze szerszego grona! Być może dzięki temu nasz przyszły Marsz przebiegnie spokojniej.

Istnieje bardzo duża szansa na to aby film ten dostał nagrodę Jury ale to nagroda publiczności jest esencją na jaką oczekujemy. Zróbmy co w naszej mocy aby wygrać. Trzymamy za Nas kciuki. Wy też trzymajcie!

O FESTIWALU:

Festiwal FilmUW to najnowsza inicjatywa Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. To kilkudniowy przegląd filmów, któremu towarzyszą ciekawe wydarzenia kulturalne. Już 3 listopada wystartuje pierwsza edycja pod hasłem „Oko na Warszawę”. Podczas 3-dniowego przeglądu będzie można obejrzeć 12 filmów, w których Warszawa nie tylko pełni rolę scenografii – zdarza się jej zagrać główną rolę, a specyficzny charakter miasta czuć w każdym ujęciu. Impreza odbędzie się na Kampusie Głównym UW (Stary BUW) i w klubie festiwalowym.

 

Inicjatywa Wolne Konopie

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content