Raport podsumowuje to, co wiadomo na temat użycia marihuany i prowadzenia pojazdów. Opisuje on proces absorpcji, dystrybucji i eliminacji delta-9-tetrahydrokannabinolu (THC), głównej substancji psychoaktywnej w marihuanie, w organizmie. Kontrastuje ten proces z absorpcją, dystrybucją i eliminacją alkoholu w ciele, jako że są to bardzo różne procesy. Omówiono słabą korelację między stężeniami THC we krwi a upośledzeniem, wraz z implikacją, że ustanowienie poziomów per se nie jest sensowne. Przeglądane są niektóre wyzwania związane z mierzeniem upośledzenia zdolności do prowadzenia pojazdu wynikającego z użycia marihuany. Prezentowane są stanowe prawa dotyczące marihuany i prowadzenia pojazdów. Przeglądane jest to, co wiadomo o rozpowszechnieniu prowadzenia pojazdu pod wpływem marihuany i ryzyku wypadków związanych z prowadzeniem pojazdu pod wpływem marihuany.

W końcu, raport przedstawia informacje na temat szkolenia organów ścigania do wykrywania upośledzenia spowodowanego przez marihuanę u kierowców, wykonalność opracowania standardu upośledzenia dla prowadzenia pojazdu pod wpływem marihuany oraz rekomendacje dotyczące zwiększenia zbierania danych na temat rozpowszechnienia i efektów prowadzenia pojazdu pod wpływem marihuany.

812440-marijuana-impaired-driving-report-to-congress
Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content