Kent, Wielka Brytania: Zmiany w statusie prawnym dotyczącym marihuany nie są związane ze zwiększonym prawdopodobieństwem używania jej przez nastolatków, zgodnie z danymi opublikowanymi w International Journal of Drug Policy .

Profesor socjologii i badań społecznych University of Kent przeanalizował trzy oddzielne zbiory danych o globalnym spożyciu marihuany z 38 krajów w okresie dziewięciu lat. Autor napisał: „Dane nie ujawniają statystycznie istotnego związku między” liberalizacją „polityki a wyższymi szansami na zwiększenie zażywania pochodnych konopi indyjskich.”

Odkrycia są zgodne z wynikami wielu wcześniejszych badań, w których stwierdzono, że zmiany w statusie prawnym marihuany w jurysdykcjach w Stanach Zjednoczonych nie są związane z wyższym używaniem marihuany przez nastolatków lub łatwiejszym dostępie do niej.

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content