Kent, Wielka Brytania: Zmiany w statusie prawnym dotyczącym marihuany nie są związane ze zwiększonym prawdopodobieństwem używania jej przez nastolatków, zgodnie z danymi opublikowanymi w International Journal of Drug Policy .

Profesor socjologii i badań społecznych University of Kent przeanalizował trzy oddzielne zbiory danych o globalnym spożyciu marihuany z 38 krajów w okresie dziewięciu lat. Autor napisał: „Dane nie ujawniają statystycznie istotnego związku między” liberalizacją „polityki a wyższymi szansami na zwiększenie zażywania pochodnych konopi indyjskich.”

Odkrycia są zgodne z wynikami wielu wcześniejszych badań, w których stwierdzono, że zmiany w statusie prawnym marihuany w jurysdykcjach w Stanach Zjednoczonych nie są związane z wyższym używaniem marihuany przez nastolatków lub łatwiejszym dostępie do niej.

Jakub Gajewski
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content