Urodziłem się…. bo musiałem. Po prostu nie miałem innego wyjscia.  Ja bylem zawsze dzieckiem smutnym, a takie dzieci umierają wcześnie lub żyją zbyt długo. Mnie spotkało to drugie. I byłby to powód do dumy, gdyby nie choroba, podstępna, nieprzewidywalna, nieuleczalna  – według lekarzy.

Nazywa się:padaczka pourazowa, lekooporna. Urodziłem sie pod koniec lat pięćdziesiatych, w okresie „mocno zakorzenionej” komuny. Pamiętam wszechwładny zapach wódki i strachu, sąsiadów, którzy zbierali sie cichaczem przy radio, aby posłuchać zakazanej stacji: Radio Wolna Europa. Moje dzieciństwo było koszmarem  gdyż sadystyczna matka znęcała sie nade mną i nad moim, o rok starszym bratem. Nie miałem jeszcze dziesięciu lat, gdy zacząłem uciekać z domu, buntować się przeciw całemu światu. I już wtedy zacząłem być nieufny,  doszła jeszcze kościelna indoktrynacja, bo rodzice wbrew temu co z nami wyprawiali, uważali się za katolików, przed którymi chroń nas Boże! Po ukończeniu szkoły podstawowej, znalazłem technikum z internatem, daleko od domu i matki. Tam w wieku czternastu lat, pierwszy raz spróbowałem morfiny. I tak zaczęło się trwające dwadzieścia lat piekło.

Epi Wilkolak
Latest posts by Epi Wilkolak (see all)
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content