Urodziłem się…. bo musiałem. Po prostu nie miałem innego wyjscia.  Ja bylem zawsze dzieckiem smutnym, a takie dzieci umierają wcześnie lub żyją zbyt długo. Mnie spotkało to drugie. I byłby to powód do dumy, gdyby nie choroba, podstępna, nieprzewidywalna, nieuleczalna  – według lekarzy.

Nazywa się:padaczka pourazowa, lekooporna. Urodziłem sie pod koniec lat pięćdziesiatych, w okresie “mocno zakorzenionej” komuny. Pamiętam wszechwładny zapach wódki i strachu, sąsiadów, którzy zbierali sie cichaczem przy radio, aby posłuchać zakazanej stacji: Radio Wolna Europa. Moje dzieciństwo było koszmarem  gdyż sadystyczna matka znęcała sie nade mną i nad moim, o rok starszym bratem. Nie miałem jeszcze dziesięciu lat, gdy zacząłem uciekać z domu, buntować się przeciw całemu światu. I już wtedy zacząłem być nieufny,  doszła jeszcze kościelna indoktrynacja, bo rodzice wbrew temu co z nami wyprawiali, uważali się za katolików, przed którymi chroń nas Boże! Po ukończeniu szkoły podstawowej, znalazłem technikum z internatem, daleko od domu i matki. Tam w wieku czternastu lat, pierwszy raz spróbowałem morfiny. I tak zaczęło się trwające dwadzieścia lat piekło.

Latest posts by Epi Wilkolak (see all)
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Skip to content