Jeśli popierasz leczenie medyczną marihuaną, jeśli nie zgadzasz się, aby Pacjenci byli traktowani jak przestępcy – zaangażuj się we wspólną sprawę!

Chcemy złożyć w Sejmie projekt Ustawy o legalizacji medycznej marihuany. Potrzebujemy 100 tys. Waszych podpisów. Podpisów Obywateli i Obywatelek Polski. WŁAŚNIE TERAZ mamy największą szansę na sukces!

W ciągu pierwszego miesiąca udało nam się zaangażować rzesze wolontariuszy, którzy wśród swoich znajomych zbierają podpisy pod projektem. Każdego dnia spływają do nas przesyłki z podpisanymi listami.

Jednak bez Was nie damy rady, jest nas zwyczajnie za mało. Potrzebujemy wsparcia. Pomóżcie nam!

Nawet jeśli jesteś zdrowy, jeśli w Twojej rodzinie nikt nie potrzebuje kuracji medyczną marihuaną – pamiętaj, że ludzi potrzebujących są tysiące. To dla nich walczymy o DOSTĘP do leczenia medyczną marihuaną.

Złożony już raz w Sejmie nasz projekt, utknął w procedurach Biurze Analiz Sejmowych. I choć w ostatnich dniach na scenie politycznej znów zrobiło się o nim głośno, chcemy, żeby ta ustawa była procedowana w trybie obywatelskim. Chcemy aby to nasi przedstawiciele zabrali w Sejmie głos, jako eksperci, pacjenci i opiekunowie – osoby, których problem dotyczy bezpośrednio.

16 sierpnia Marszałek Sejmu przyjął zawiadomienie o utworzeniu komitetu Koalicji, co formalnie otwiera naszym przedstawicielom drogę do Parlamentu. Aby wejść tam w Waszym imieniu potrzebujemy 100 tyś. podpisów.

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content