Legalizacja marihuany w Polsce to wciąż bardzo kontrowersyjny temat. Społeczeństwo w tej kwestii jest podzielone – z jednej strony mamy wielu zwolenników i zrzeszeń działających na rzecz legalizacji, jak i wielu kategorycznych przeciwników tego posunięcia .
Właśnie z tych powodów Rada Wydziałowa Samorządu Studentów Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu zdecydowała się zorganizować debatę na temat marihuany i jej legalizacji w Polsce, w której udział wezmą prof. dr hab. Aleksandra Łuszczyńska (SWPS Wrocław), Wojciech Fiałkowski (MONAR), Jakub Gajewski (Inicjatywa Wolne Konopie) oraz Mateusz Kaczmarczyk (Polska Sieć Polityki Narkotykowej).  Jeśli popierasz jedną ze stron lub chcesz dowiedzieć się wielu interesujących informacji i być może dzięki temu wyrobić sobie opinię w tej kwestii zapraszamy – 25 października 2011 roku o godzinie 18:30 w Auli przy ulicy Ostrowskiego 30.

Czekamy na Was!

Rada Wydziałowa Samorządu Studentów
Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej WZ we Wrocławiu

źródło:

SWPS STUDENCI

Jakub Gajewski
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Skip to content