Cz.1

 

Mężczyzna postanowił zaprezentować leczniczy efekt marihuany na własnym przykładzie. 55-letni Ian Frizell cierpi na chorobę Parkinsona, którą zdiagnozowano u niego 5 lat temu, jednak symptomy występują u niego już od 20 lat.

Mężczyzna przeszedł operację, która miała pomóc w terapii choroby. Obecnie nie jest w stanie przyjmować leków uspokajających drgawki, bo – jak sam twierdzi – bardzo źle się po nich czuje. Zastępuje więc pigułki małymi dawkami leczniczej marihuany.

Ian postanowił zaprezentować zbawienne dla siebie efekty działania marihuany na nagraniu opublikowanym w internecie. Mężczyzna chciał w ten sposób wyrazić swoje zdanie w trwającej właśnie dyskusji odnośnie legalności i zakresu stosowania medycznej marihuany.

55-latek pokazał na filmie, jak znaczne są jego drgawki bez przyjmowania leków, a także jak kolosalną różnicę odczuwa po zażyciu marihuany – kiedy to drżenie rąk jest zupełnie opanowane i niemal nie do zauważenia.

 

Cz.2

ŹRÓDŁO: CANNABIS.INFO

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
1 komentarz
 1. happythais88 3 lata temu

  miłego dnia. Dziękujemy za udostępnienie przydatnych informacji

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content