Przedstawiamy Wam zaufanych ludzi, którzy swoją postawą udowodnili już przydatność w celu osiągnięcia zmiany kursu polityki narkotykowej w Polsce! Reprezentują oni środowiska zarówno lewicowe jak i prawicowe gdyż nasz temat dotyczy każdego bez wyjątku!

SEJM RP


Andrzej Dołecki
wieloletni działacz Inicjatywy Wolne Konopie. Od 15 lat pracuje na rzecz dobra użytkowników konopi organizując manifesty i konferencje. Inicjator wielu edukacyjnych oraz zaczepnych akcji obywatelskich. Reprezentuje ruch w mediach i jest całkowicie oddany idei legalizacji konopi. Gwarantujemy całkowite zaangażowanie się w zmiany statusu konopi w Polsce. Andrzej Dołecki to jeden z Nas! Obywatel, antysystemowiec i uczciwy do cna człowiek!

  • Okręg numer 3, Lista numer 6, pozycja numer 2, Zjednoczona Lewica, Wrocław

 

Piotr Liroy Marzec – artysta, ojciec 4 dzieci oraz człowiek mocno wspierający ruch Wolnych Konopi. Kandyduje do Sejmu z pierwszego miejsca z listy Ruchu Pawła Kukiza w Kielcach ( Wolne Konopie Kielce )! Gwarantujemy stanowczą wersję lobbingu w celu legalizacji konopi we wszystkich jej aspektach!

  • Okręg numer 33, Lista numer 7, pozycja numer 1, Ruch Kukiz’15, Kielce

 

 

Marcin Majewski – adwokat Marcin Majewski popierany przez Wolne Konopie mieszka w Poznaniu i tam prowadzi swoją kancelarię. Od dawna działa na polu polityki narkotykowej i broni konsumentów zioła poszkodowanych przez prawo! Gwarantujemy rzetelne i merytoryczne podejście do tematu legalizacji marihuany!

  • Okręg numer 39, Lista numer 7, pozycja numer 3, Ruch Kukiz’15, Poznań

 

Janusz Palikot – polityk, poseł na Sejm, lider partii „Twój Ruch”.  Wspiera Wolne Konopie w ich działalności politycznej od 2011 roku. Janusz Palikot wprowadził temat legalizacji marihuany do mainstreamu. Mimo całkowitego ostracyzmu pomógł Wolnym Konopiom ukazać problem represji za używanie roślin szerszej rzeszy społeczeństwa!  Janusz Palikot to polityk, który nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów trapiących polskie społeczeństwo.

  • Okręg numer 6, Lista numer 6, pozycja numer 1, Zjednoczona Lewica, Lublin

 

Patryk Jaki – polityk, poseł na Sejm, członek partii Solidarna Polska, Zjednoczona Prawica. Pierwszy poseł ze środowiska katolicko-konserwatywnego, który zrozumiał tragedię pacjentów, którym zabiera się możliwości leczenia medyczną marihuaną. Patryk Jaki wsparł działania Koalicji Medycznej Marihuany i złożył projekt ustawy umożliwiający regulację tego problemu. Zebrał pod nim podpisy od posłów z różnych frakcji politycznych, od prawa do lewa. Jest nadzieją na zmianę kierunków myślowych konserwatywnych polityków, którzy w tym aspekcie kierują się przekonaniami i ideologiami, a nie racjonalnością i pragmatyzmem!

  • Okręg numer 21, Lista numer (?),  pozycja numer 3, Zjednoczona Prawica, Opole

 

Barbara Nowacka – polityczka, działaczka ruchów lewicowych, liderka Zjednoczonej Lewicy. Po dostaniu się do Sejmu będzie wspierać dążenia do uregulowania statusu konopi w Polsce. Dość karania obywateli za obcowanie z roślinami, medyczna marihuana dla potrzebujących! Barbara Nowacka wspiera również rozwój rynku konopi siewnej w Polsce!

  • Okręg numer 19, Lista numer 6, pozycja numer 1, Zjednoczona Lewica, Warszawa

 

Artur Banach – od 10 lat sympatyk Wolnych Konopi. Organizator wyjazdów na Marsze Wyzwolenia Konopi do Lublina. Członek Instytutu Wolności Obywatelskiej i Gospodarczej, promującego min. zwiększenia upraw konopi przemysłowej na terenach Polski. Oficjalny zwolennik powszechnego dostępu do medycznej marihuany, oraz depenalizacji i w dalszej perspektywie legalizacji marihuany w celach rekreacyjnych. Zobowiązuje się do natychmiastowych działań liberalizujących prawo i ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii.

  • Okręg numer 6, Lista nr 4 , pozycja 11, KORWiN, Lublin

 

Paweł Kukiz – artysta, antysystemowiec, rewolucjonista! Łączy środowiska lewicowe i prawicowe. Popiera ideę rozwiązań liberalizujących dostęp do konopi w Polsce. Po dostaniu się do Sejmu będzie popierał zabiegi o zmiany w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii!

  • Okręg numer 19, Lista numer 7, pozycja numer 1, Ruch Kukiz’15, Warszawa

 

Wanda Nowicka – polityczka, wicemarszałkini Sejmu VII kadencji, niezależna. Organizuje wysłuchania publiczne w Sejmie dotyczące legalizacji marihuany. Pomaga organizować wiece i konferencje z tym związane. Złożyła projekt ustawy regulujący statut medycznej marihuany w Polsce tak aby pacjenci i lekarze decydowali o tym czy medyczna marihuana jest potrzebna w danym schorzeniu czy nie!  Projekt ustawy dopuszcza również pozwolenie obywatelowi na uprawę konopi w celach medycznych.

  • Okręg numer 20, Lista numer 6, pozycja numer 1, Zjednoczona Lewica, Warszawa II

 

Mikołaj Janus – student 3 roku informatyki. Od lat zaangażowany w działaność społeczną – od przeszło 4 lat związany ze Stowarzyszeniem Wolne Konopie. Na przełomie tych lat był uczestnikiem wielu manifestacji, happeningów oraz konferencji naukowych. Koordynator Marszu Wyzwolenia Konopi 2015 w Krakowie oraz konferencji „Konopie Leczą” – współuczestniczył również przy tworzeniu happeningów w latach 2010-2012. Miał okazję współpracować z ekspertami z zakresu medycznej marihuany czy wywierać wpływ na urzędników Urzędu Miasta Krakowa.

  • Okręg numer 13 Lista numer 4 pozycja numer 7, KORWiN, Kraków

 

Małgorzata Prokop-Paczkowska – polityczka,  członkini zarządu partii „Twój Ruch”. Podczas największego ostracyzmu polityczno-społecznego wspierała naszych działaczy w kontaktach politycznych.  Robi to do dziś i jest gorącą zwolenniczką zmian w prawie. Po dostaniu się do Sejmu zapowiada aktywną walkę o racjonalne i efektywne prawo dotyczące konopi.

 • Okręg numer: 34, Lista numer 6, pozycja numer 1, Zjednoczona Lewica, Elbląg

 

 

SENAT RP

Monika Płatek – Popieramy kandydaturę do Senatu panią profesor Monikę Płatek, która wystartuje z list Zjednoczonej Lewicy w okręgu podwarszawskim. Pani profesor jest prawniczką i występuje często na konferencjach dotyczących marihuany. Pomaga tworzyć projekty ustaw na polu polityki narkotykowej. Jest ambasadorem Koalicji Medycznej Marihuany i gorącą zwolenniczką zmian w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Warszawa II, Zjednoczona Lewica,

Jakub Gajewski
Tags:
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
1 komentarz
 1. Żwirekimuchomorek 4 lata temu

  Uważam, że Janusz Palikot powinien z tej listy zniknąć po tym jak Was i nas wykorzystał i zrobił z użytkowników konopi naćpaną hołotę… To jest prawdziwe zdanie lewicy o konopiach i ich użytkowniczkach wygłoszone porzez lidera lewicy. Założyli Komisję do spraw ;legalizacji i co? I nic się nie nie dzieje bo oni robią wszystko na pokaz a nie aby coś zmienić i chcą tylko naszych głosów i pieniędzy jako typowi socjaliści!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content