Biorę dużo leków które mi zbytnio nie pomagają, a mają skutki uboczne. Tak natrafiłem na lek Bedrocan. Pierwsze co zrobiłem to zadzwoniłem do NFZ- tu dowiedzieć się, czy lek jest w Polsce legalny i może być stosowany.


Dowiedziałem się, że jak najbardziej jeśli przepisze mi lekarz specjalista. I tu zaczynają się schody. Jeden z neurologów, który stwierdził wcześniej, że jest małe prawdopodobieństwo poprawy mojego zdrowia przy pomocy konwencjonalny leków, na słowo „bedrocan” zesztywniał, a gdy doszedł do siebie stwierdził, że z chęcią by mi ten lek przepisał ale nie chce sie wtrącać w leczenie przeprowadzane przez lekarza prowadzącego (nefrolog) i jemu zostawia przyjemność na wypisanie leku. Nefrolog powiedział, że z chęcią by mi ten lek wypisał ale ponieważ moja główna choroba ma podłoże neurologiczne, decyzję powinien podjąć neurolog. Poszedłem do innej Pani neurolog, która powiedziała, że mi pomoże jeśli prawo tego ni zabrania. W międzyczasie jeszcze raz zadzwoniłem do NFZ czy moje działania są legalne i wszystko robię prawidłowo. Zostałem utwierdzony w tym co robię. Jakie było moje zdziwienie gdy parę dni później zadzwoniła oburzona Pani lekarz, że ją wrobiłem w jakieś rozgrywki zwolenników legalizacji marihuany a… dokładnie nie zrozumiałem pretensji Pani doktór. Zrozumiałem tylko, że nici z recepty i nieładnie postąpiłem. Zgłupiałem. Odpowiedzi znowu szukam w Internecie. Nie wszystko rozumiem dlatego zwracam się do Was o pomoc. Przeczytałem coś o jakimś eksperymencie który pozwala na legalną uprawę i używanie marihuany. Nie jestem żadnym narkomanem, nie palę nawet papierosów ani nie piję alkoholu. Po prostu chcę w miarę normalnie żyć i żeby mi to umożliwiono bez konieczności łamania prawa. Nie wiem czy pukam do odpowiednich drzwi ale proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu i jakąkolwiek odpowiedź.

Z poważaniem:
Polski Pacjent Nr 112

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content