Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Cannafest

2 listopada 2018 - 4 listopada 2018

Międzynarodowe targi konopi i ziół leczniczych Cannafest to największe targi konopi indyjskich na świecie. Zapraszamy już po raz dziewiąty w dniach 2 – 4 listopada 2018 roku, w pięknej scenerii PVA Expo Prague Letnany.

Odwiedzający mogą spodziewać się ekskluzywnych wystaw, w tym technologii uprawy, nawozów, nasion, akcesoriów do palenia, odparowywaczy zarówno na wystawie, jak i w sprzedaży . Nie przegap zakupu różnych konopnych produktów kosmetycznych i odzieży, a także skosztuj pysznych przekąsek konopnych!

Podczas tegorocznych targów znajdziesz nie tylko firmy wykorzystujące konopie indyjskie jako zasoby naturalne, ale i organizacje pozarządowe walczące o legalizację i lecznicze stosowanie konopi indyjskich. Będą również media, które zawsze odgrywają ważną rolę w zwiększaniu świadomości o konopiach. Jak co roku możesz spodziewać się naszej bezpłatnej profesjonalnej konferencji, której popularność rośnie z roku na rok.

UWAGA! Tegoroczna konferencja odbędzie się w sobotę 11/2 i niedzielę 11/3 w centrum konferencyjnym. W piątek 11/1 Konferencja EuroAmCBC odbywa się w tym samym centrum konferencyjnym. Konferencja EuroAmCBC jest przeznaczona wyłącznie dla wstępnie zarejestrowanych gości biznesowych.

W ubiegłym roku na obszarze 16 500 metrów wystawiło się 260 wystawców z 26 krajów. Łączna liczba odwiedzających wyniosła 30 784. Wierzymy, że tegoroczne targi odniosą jeszcze większy sukces. Ponieważ zainteresowanie Cannafest rośnie z roku na rok, w tym roku powstanie nowa strefa frontowa, która przyniesie więcej rozrywki wszystkim odwiedzającym.

Zapraszamy!

 

Szczegóły

Start:
2 listopada 2018
Koniec:
4 listopada 2018
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:
https://www.cannafest.com/en/kontakty/

Organizator

Cannafest

Miejsce

Expo Letnany
Beranových 667, Praha 9
Praha, 199 00 Czech Republic
+ Google Map
Strona internetowa:
http://pvaexpo.cz
Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2019  -  "Made on blunt." -  underground.