Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

ZIELONE BUDOWNICTWO / DEEP GREEN BUILDING

Luty 22 @ 13:00 - Luty 24 @ 16:00

$750

3-dniowe szkolenie
Dla kogo
Zapraszamy przedsiębiorców, architektów, inżynierów, naukowców, menedżerów, fachowców z branży budowlanej I ambitnych budowlanych samouków. W czasie szkolenia dowiecie się o nowym, światowym trendzie w budownictwie indywidualnym I komercyjnym – wykorzystaniu masy konopnej. Dzięki temu materiałowi powstają domy zdrowe, ciepłe I przyjazne środowisku.

Bez względu na to, czy chcesz założyć nowy biznes, poszerzyć ofertę w istniejącym, czy zbudować sobie dom, nasze szkolenie w ramach HempToday Institute będzie bardzo przydatne. Obok wiedzy teoretycznej, spróbujesz swoich sił z “kielnią w dłoni”. Wykłądowcami będą wytrawni praktycy z Belgii, Wolf Jordan I Polski – Piotr Jastrzębski.

Wykłady I zadanie
Codziennie rano będą odbywać się wykłady. Zdobytą na nich wiedzę będzie można przekuć na doświadczenia praktyczne, biorąc udział w prawdziwym projekcie budowlanym w tym samym budynku. Szkolenie powinno również dać okazję do nawiązania ciekawych kontaktów zawodowych w gronie maksymalnie 25 uczestników. Pierwsze zgłoszenia już napłynęły: z USA, Turcji, Niemiec, Australii I Finlandii. Nie zwlekajcie. To wyjątkowa szansa na dołączenie do grona pionierów na świecie.

Ciekawy projekt
Uczestnicy będą stawiać ściany pokoju na poddaszu w 18-wiecznym pałacu, który jest siedzibą HTI. Pałac mieści się w Nakle w powiecie częstochowskim, Palace at Nakło.

Koszt i warunki uczestnictwa
Koszt uczestnictwa od osoby wynosi 2100 zł + 23% VAT. Opłata obejmuje całodzienne wyżywienie na miejscu, ciepłe napoje na “placu budowy”, materiały i narzędzia. Niedrogie noclegi w sąsiadujących hotelach (służymy listą) każdy uczestnik zapewnia sobie sam.

Więcej informacji po rejestracji. Zapraszamy.

Szczegóły

Start:
Luty 22 @ 13:00
Koniec:
Luty 24 @ 16:00
Koszt:
$750
Strona internetowa:
https://hemptoday.net/deep-green-building/

Miejsce

HempButik
naklo 74
Lelów, 42-235 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://hemptoday.net/deep-green-building/

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie ma nas aktualnie przy komputerze, ale nie krępuj się, napisz do nas!

Wysyłanie
Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2018  -  "Made on blunt." -  underground.  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account