Konopie leczą

Legalna baka man, a wybór jest Wasz!

W dzisiejszych czasach, bez środków finansowych i wsparcia jednostki nie zajdzie się daleko.
Jako pozarządowa organizacja, której działalność utrudnia polski system, musimy wciąż szukać środków finansowych, aby zaspokoić podstawowe potrzeby związane z działalnością naszej organizacji. Nas nie zasponsoruje żadna systemowa firma.
Bez środków finansowych organizowanie akcji, heppeningów i robienie hałasu jest praktycznie NIEMOŻLIWE. By działać dla WAS musimy mieć większe środki, które pozwolą nam na systematyczne działania.
Poniżej znajdziesz kilka sposobów wsparcia. NIE MUSISZ MIEĆ OBAW, Twoje dane są bezpieczne i nikt niepowołany nie będzie miał do nich dostępu. Wiecie, że nie przepadamy za tymi, którym Wasze dane mogłyby być potrzebne.

Piątka na legalizacje: 5 PLN 10 PLN 30 PLN 50 PLN 100 PLN 500 PLN 1000 PLN
W powietrzu już czuć zapach legalizacji… Przybij piątkę i wspomóż nas w dążeniu do zmian prohibicji! To 5 PLN na ruchy prolegalizacyjne w Polsce! Za 10 zł, które nam podarowałeś możemy kupić np. 2 kamizelki dla ochroniarzy Marszu, dwie baterie do szczekaczki, wydrukować dokumenty na ksero czy kupić wodę mineralną dla organizatorów MWK. Bibułki, jointpack Bibułki, jointpack, filterki, materiały promocyjne + gazeta Spliff Książka Marihuana Leczy, bibułki, filterki, jointpack Książka Marihuana Leczy, Odkłamywanie Marihuany, bibułki, filterki, jointpack, blunty, młynek metalowy,koszulka Wolne Konopie xPLANT, pakiet vlepek itp… Kontakt osobisty,  podziękowania od zarządu i Paczka niespodzianka

Chcę pomóc uwolnić konopie! Przelewam:

5 PLN

10 PLN 30 PLN 50 PLN 100 PLN 500 PLN 1000 PLN

* Jeśli adres wysyłki jest inny niż adres konta z którego otrzymamy przelew, prosimy o podanie adresu w tytule przelewu. 
inna-pomoc

1. Uczestnicz w naszych akcjach.

Przyjdź na Marsz (marsz.wolnekonopie.org) i wesprzyj obecnością akcje regionalnych struktur Wolnych Konopi! Odwiedzaj nasze strony internetowe, bierz czynny udział w życiu naszej konopnej diaspory. Zmieniaj świat wokół siebie, przekonuj swoje najbliższe otoczenie do swoich racji, pamiętaj EDUKACJA TO PODSTAWA!

 

2. Dołącz do nas! 

Zostań członkiem Wolnych Konopi! Wypełnij DEKLARACJĘ i wyślij ją na wskazany adres! Jeśli nie chcesz być oficjalnym aktywistą, możesz nam pomagać! Wypełnij ANKIETĘ.

 

3. Wpłać dowolną kwotę na nasze konto. 

PeKaO SA

„Stowarzyszenie na rzecz racjonalnej i efektywnej polityki narkotykowej Wolne Konopie”

w skrócie: „Stowarzyszenie WK”

ul.Szeligowska 2/25, 01-319, Warszawa

57 1240 1053 1111 0010 5580 6126

z dopiskiem: „Darowizna”

 

4. Podaruj nam wolnościową walutę BITCOIN

Zaraz Wracam

5. Podaruj nam środki poprzez konto PAYPAL


email do wpłat: rzecznik(at)wolnekonopie.org

 

6. Możesz również zakupić cegiełkę na legalizację !

KUP CEGIEŁKĘ

 

 

 Chętnie pomogę